Groza na przejeździe kolejowym

Rogatki opuszczone, ale ciągnik wpycha kombajn na tory! Niesłychane zdarzenie pod Pułtuskiem [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-09-14 16:23

Kierowca ciągnika wepchnął na strzeżony przejazd kolejowy kombajn, choć były już na nim opuszczone rogatki. Wideo ze zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Świercze pod Pułtuskiem, udostępniła na swoim kanale youtubowym spółka PKP PLK. Żeby wyjechać z torów, kierowca kombajnu staranował jedną z rogatek, co zrobił chwilę przed nadjeżdżającym pociągiem.

Rogatki opuszczone, ale ciągnik wpycha kombajn na tory! Niesłychane zdarzenie pod Pułtuskiem

Nie sposób zrozumieć zachowania kierowcy ciągnika rolniczego, który wepchnął na zamknięty przejazd kolejowy kombajn. O wszystkim poinformowała na swoim kanale youtubowym spółka PKP PLK, publikując wideo ze zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Świercze pod Pułtuskiem. Widzimy na nim, że mimo opuszczonych rogatek na tory wjeżdżają kombajn i ciągnik, który zdaje się wpychać na przejazd poprzedzający go pojazd. Kierowca kombajnu, żeby uniknąć zderzenia z pociągiem, taranuje rogatkę i wjeżdża na ulicę, natomiast kierowca ciągnika cofa i zatrzymuje się kilka metrów od torów. Chwilę później przez przejazd przejeżdża pociąg. Pod wideo pojawiło się już ponad pół tysiąca komentarzy, których autorzy nie szczędzą słów krytyki osobom siedzącym za kierownicą obu pojazdów. PKP PLK niestety nie podaje, czy zostali oni ukarani za swoje zachowanie.

Spółka informowała niedawno o innym skandalicznym zachowaniu na jednym z mazowieckich przejazdów kolejowych: Opuszczone rogatki? To nie problem. Kierowca spod Garwolina zszokował internautów! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj też: W ciągu tygodnia zmarło dwóch policjantów z jednej komendy! Najpierw komendant, teraz aspirant

Ciągnik wepchnął kombajn na tory. Przejazd był zamknięty
Sonda
Czy wszystkie przejazdy kolejowe powinny być strzeżone?