Było wesoło!

Rolkarze opanowali Warszawę w Dzień Dziecka. Kolorowy korowód przejechał przez stolicę

2023-06-02 19:32

Po raz kolejny stolicę opanowali rolkarze! 1 czerwca była okazja do tego, by znów poczuć się jak dziecko. Dlatego motywem przewodnim imprezy Warsaw Night Skating były postacie z bajek. Jak zwykle uczestnicy pokonali trasę przy wesołej muzyce, tym razem kojarzącej się z Dniem Dziecka Trasa wiodła przez Śródmieście, Ochotę i Mokotów.

Warszawa. Rolkarze znów opanowali stolicę

Sympatycy rolek i wrotek po raz kolejny pokazali, że jest ich w Warszawie naprawdę wielu. W czwartek, 1 czerwca ich długi korowód wyruszył ze Śródmieścia. Już od godziny 19 chętnie zbierali się przy pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Stamtąd o godz. 20:30 wyruszyli ulicami centrum w stronę Ochoty i Mokotowa.

Tym razem motywem przewodnim były dzieci i wszystko co z nimi związane. Nic dziwnego, bo przejazd odbył się w Dzień Dziecka. Trasą o łącznej długości 16 km przejechały tysiące amatorów jazdy na rolkach. Jak zawsze towarzyszyła im wesoła muzyka, tym razem związana z bajkami i dziećmi.

Dodatkową frajdą była możliwość przebrania się. Motywem przewodnim były postacie z bajek. Jak zawsze nad bezpieczeństwem uczestników czuwała policja, która zabezpieczała ich przejazd. Z imprezy niekoniecznie zadowoleni byli kierowcy, bo wielokilometrowy „ogon” rolkarzy na jakiś czas wstrzymał ruch na głównych ulicach miasta. Około godz. 23 wszyscy uczestnicy dotarli z powrotem pod pomnik Kopernika.

Rolkarze opanowali Warszawę w Dzień Dziecka
Sonda
Umiesz jeździć na rolkach albo wrotkach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany