Rowerzyści sparaliżują Warszawę. Gigantyczne utrudnienia w ruchu

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Rowerzyści sparaliżują Warszawę. Gigantyczne utrudnienia w ruchu

ZABLOKUJĄ CZTERY DZIELNICE

Rowerzyści sparaliżują Warszawę. Gigantyczne utrudnienia w ruchu

2022-09-23 7:50

Dziś (23 września) na 25-kilometrową trasę wyruszą rowerzyści. Czterokrotnie przecinać będą rondo Dmowskiego. Rowerzystów spotkamy nie tylko w Śródmieściu, ale też na Pradze-Południe, Ochocie i Żoliborzu. Jak poinformował warszawski ratusz, w czasie przejazdu mogę występować czasowe wstrzymania ruchu.

Szczegóły trasy przejazdu rowerzystów

Wszystko rozpocznie się dziś, 23 września, o godzinie 19:00. Rowerzyści spotkają się na placu Zamkowym i stamtąd wspólnie wyruszą na ulice miasta.

Trasa została poprowadzona ulicami: Miodową, Senatorską, pl. Bankowy, Andersa, Mickiewicza, pl. Wilsona, Mickiewicza, Andersa, pl. Bankowy, Marszałkowską, rondo Dmowskiego, Al. Jerozolimskie, pl. Zawiszy, Al. Jerozolimskie, rondo Dmowskiego, Marszałkowską, pl. Konstytucji, Waryńskiego, rondo Jazdy Polskiej, Waryńskiego, Boya-Żeleńskiego, pl. Unii Lubelskiej, Marszałkowską, pl. Konstytucji, Marszałkowską, rondo Dmowskiego, Al. Jerozolimskie, most Poniatowskiego, al. Poniatowskiego, rondo Waszyngtona, al. Poniatowskiego, most Poniatowskiego, Al. Jerozolimskie, rondo Dmowskiego, Marszałkowską, pl. Bankowy, Senatorską, Miodową, pl. Zamkowy.

Wyjazd rowerzystów może spowodować utrudnienia

Przejazd cyklistów ma potrwać 3 godziny. Według zapowiedzi organizatorów, rowerzyści mają zakończyć objazd po ulicach Warszawy około godziny 21:00. Cała akcja może powodować gigantyczne utrudnienia na ulicach Warszawy. Kierowcy pojazdów indywidualnych i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z blokadami na drogach, objazdami i opóźnieniami autobusów czy tramwajów. To kolejne już kłopoty na warszawskich drogach, z którymi muszą mierzyć się mieszkańcy. Wczoraj utrudnienia występowały przez mecz Polska-Holandia i wyłączenie z ruchu Saskiej Kępy.

Sonda
Czy w Polsce brakuje ścieżek rowerowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE