Rozbita szyba w hotelu: To nie był dron! Właściciel budynku zleci kontrolę

2019-09-18 15:18 PRA
Z wieżowca spadła szyba na chodnik
Autor: Marcin Smulczyński Z wieżowca spadła szyba na chodnik

Trwają ustalenia, co spowodowało, że z okna na 25 piętrze Hotelu InterContinental wypadła szyba. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale zdarzeniem są zaniepokojone nie tylko odpowiednie służby miejskie ale także właściciele budynku oraz dyrekcja hotelu. Konieczna jest szczegółowa kontrola techniczna wszystkich okien w budynku.

>>> KLIKNIJ I ZOBACZ NAJNOWSZE INFORMACJE O ŚMIERCI MAGDALENY PYTKI <<<

Pierwszy raz doszło do takiej sytuacji - mówi nam PR manager Hotelu InterContinental, Monika Mikulska-Guźniczak. - Tym bardziej ważne jest, ze nic się nikomu nie stało, a odpowiednie służby zareagowały błyskawicznie zabezpieczając teren.
O zaistniałej sytuacji został już poinformowany właściciel budynku. To on zleci kontrolę wszystkich okien, ich umocowania i trwałości i wyjaśni sprawę.

- Początkowo przypuszczaliśmy, że być może to dron uderzył w okno. Jednak na ziemi nie znaleźliśmy jego szczątków. Wcześniej już cztery takie maszyny rozbiły się o nasz hotel - mówi Mikulska-Guźniczak - Ich właściciele tracą nad nimi kontrolę z powodu silnych zakłóceń sygnału generowanych przez Pałac Kultury i Nauki - tłumaczy.

Wczoraj z okna na 25 piętrze Hotelu InterContinental wypadła szyba. Na szczęście nikt nie został ranny, ale odłamki uszkodziły kilka samochodów. Przez dwie godziny był wstrzymany ruch w okolicach hotelu.

Mama i babcia nieżyjącej Magdy o jej partnerze - KONIECZNIE ZOBACZ!