Rozdaliśmy wigilijne paczki. Super Express podarował namiastkę świąt potrzebującym

2021-12-24 13:11
Rozdaliśmy świąteczne paczki potrzebującym. Nie brakowało wzruszeń
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Rozdaliśmy świąteczne paczki potrzebującym. Nie brakowało wzruszeń

Nie każdy Święta Bożego Narodzenia spędzi w rodzinnym gronie i przy stole pełnym świątecznych potraw, dlatego dziennikarze "Super Expressu", we współpracy ze stołecznym ratuszem dostarczyli paczki do potrzebujących rodzin. Nie brakowało wzruszeń i ciepłych słów.

Świąteczne paczki rozwożone przez wigilijną ekipę "Super Expressu" wypełnione były słodyczami, wędlinami, owocami i drobnymi upominkami. W każdym pakunku znalazł się też zestaw z wigilijną kolacją, którą można odgrzać i zjeść na ciepło. Nie mogło też zabraknąć papierowego egzemplarza gazety "Super Express"! Wszystko po to, aby na twarzach osób, często biednych, samotnych i potrzebujących, zagościł szczery uśmiech, a w ich domach obecna była chociaż namiastka świąt Bożego Narodzenia. To nie lada przedsięwzięcie przeprowadziliśmy we współpracy z warszawskim ratuszem, w ramach akcji Warszawska Wigilia z Dostawą. 

Sonda
W wigilię spotkasz się z rodziną?
Rozdaliśmy świąteczne paczki potrzebującym. Nie brakowało wzruszeń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE