Rozkopana stolica. Podsumowanie remontów w Warszawie. Tyle drogowcy zrobili w te wakacje

i

Autor: UM Warszawa Rozkopana stolica. Podsumowanie remontów w Warszawie. Tyle drogowcy zrobili w te wakacje

Ile zrobili?

Rozkopana stolica. Podsumowanie remontów w Warszawie. Tyle drogowcy zrobili w te wakacje

2023-09-06 15:58

W Warszawie trwa kilka poważnych inwestycji. Remontowane drogi i ronda oraz budowana linia tramwajowa. Prezydent miasta Rafał Trzaskowski wraz z dyrektorem Zarządu Dróg Miejskich Łukaszem Puchalskim i posłem Michałem Szczerbą wymienili inwestycje, które udało się zrealizować tego lata na stołecznych drogach.

Warszawa rozkopana. Prezydent Trzaskowski podsumowuje wakacyjne remonty

Remonty i inwestycje drogowe są bardzo potrzebne, ale też bardzo nielubiane przez kierowców. Miasto wykorzystało więc okres letni, gdy wielu mieszkańców stolicy udało się na wczasy, żeby odnowić kilka ważnych dróg i węzłów. - Jestem zadowolony, że udało się skończyć tyle remontów przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego – mówił w środę (6 sierpnia) prezydent Rafał Trzaskowski.

Tego dnia spotkał się rano z dziennikarzami przy świeżo wyremontowanym rondem „Radosława”. Prezydent miasta pochwalił też przywrócenie tramwajów na całej długości ul. Puławskiej. W wakacje prace trwały też na ul. Hynka, Pięknej, Czecha, Podczaszyńskiego, oraz pl. Trzech Krzyży i pl. Bankowym. Na początku września udało się przywrócić ruch tramwajowy i samochodowy na ul. Puławskiej. Mieszkańcy Mokotowa bardzo czekali na otwarcie tej ważnej trasy łączącej dzielnicę z centrum miasta.

Sonda
Czy przeszkadzają Ci remonty dróg?