Huk i rozbłysk w metrze! Ze stacji ewakuowano 150 pasażerów. Pociągi kursowały na skróconej pętli

i

Autor: Bartlomiej Zborowski/East News & Andrzej Hulimka/Reporter Huk i rozbłysk w metrze! Ze stacji ewakuowano 150 pasażerów. Pociągi kursowały na skróconej pętli

CO TAM SIĘ STAŁO?

Rozległy huk i rozbłysk w metrze! Ze stacji ewakuowano 150 pasażerów. Pociągi kursowały na skróconej pętli

2023-09-07 22:27

Służby, wieczorem w czwartek, 7 września, wyłączyły z ruchu aż sześć stacji metra. Jak twierdzą świadkowie, doszło do wybuchu i rozbłysku na jednej z nich. - Widać było iskry. Po chwili na miejscu zjawiły się służby - pisał w mediach społecznościowych "Miejski Reporter", który pierwszy poinformował o zdarzeniu. Co takiego stało się w warszawskim metrze? Szczegóły w artykule.

Warszawa. Wybuch w metrze? Nagle było widać błyski! Rozległ się potężny huk

Jako pierwszy o sytuacji w warszawskim metrze poinformował "Miejski Reporter" w mediach społecznościowych. Jak czytamy na jego profilu, na jednej ze stacji doszło do zadymienia z układu hamulcowego. Z sześciu stacji - Służew, Ursynów, Stokłosy, Imielin, Natolin i Kabaty - ewakuowano łącznie około 150 pasażerów. Jeden z pasażerów, który był bezpośrednim świadkiem zdarzenia, mówił o widocznych kilku błyskach, a po nich rozległ się przerażający huk. Widać były iskry.

- Nie było widocznych oznak ognia. Działania strażaków skupiały się na sprawdzeniu kameą termowizyjną, czy nie ma dalszego zagrożenia - czytamy na profilu "Miejskiego Reportera".

Pociągi metra linii M1 kursowały na skróconej trasie. Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa "ZA METRO", która kursowała na trasie od Metra Wilanowska przez al. Wilanowską, ul. Rolną, al. Rzeczpospolitej, KEN oraz osiedle Kabaty.

Sonda
Jechałeś/-aś kiedyś metrem?
Listen on Spreaker.