Rozrywka dla gejów w warszawskiej podstawówce. Ludziom puściły nerwy!

2019-05-25 16:28
Flaga LGBT
Autor: Pixabay Flaga LGBT

- Jeśli wygra mój rywal to będzie prezydentura ideologiczna – mówił podczas kampanii wyborczej na prezydenta stolicy Patryk Jaki. Czy miał rację? Rafał Trzaskowski po objęciu fotela, na swojego zastępcę powołał Pawła Rabieja, który otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie, a rządy nowego włodarza Warszawy to masa kolejnych pomysłów na to, jak wypromować LGBT. Do tych działań przyłączył się nawet klub siatkarski, który w szkole publicznej zorganizował mecz dla osób z tego środowiska.

Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup” zorganizował mecz siatkówki dla osób ze środowiska LGBT. Celem była promocja tego sportu wśród osób o odmiennej orientacji seksualnej. Szybko swoje zaniepokojenie w tej sprawie zgłosiła jedna z radnych Warszawy Olga Semeniuk (PiS).

- Czy to możliwe? To już? Pierwsze działania Deklaracji LGBT w Warszawie? W publicznej szkole podstawowej na Lokajskiego 3 na Ursynowie zaczyna się właśnie turniej LGBT w siatkówce – napisała na Twitterze.

 

Internauci nie kryją oburzenia i podkreślają, że takie wydarzenia organizowane w szkole publicznej to przesada. Rzucają też pytania czym różni się siatkówka dla homoseksualistów od tej dla heteroseksualistów.

źródło: wpolityce.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE