Wypadek!

Roztrzaskał się mustangiem na drzewie. Wstrząsający wypadek na Ursynowie, kierowca w ciężkim stanie

2023-03-27 21:58

Dramatyczny wypadek na Ursynowie. W poniedziałek (27 marca) wieczorem przy ul. Rosoła mężczyzna roztrzaskał się fordem mustangiem na drzewie! Na miejsce pilnie przyjechały wszystkie służby ratunkowe. Ranny kierowca trafił w ciężkim stanie do szpitala. Policja ustalała na miejscu zdarzenia przyczyny wypadku.

Ursynów. Roztrzaskał się mustangiem na drzewie. Dramatyczny wypadek

Sportowy samochód wypadł z drogi na ul. Rosoła na Ursynowie. Kierowca sportowego samochodu z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad maszyną i huknął prosto w przydrożne drzewo. Ratownicy medyczni przewieźli go do szpitala. Jak ustalił reporter „Super Expressu” jego stan jest ciężki. Siła uderzenia była bardzo duża, przód maszyny jest całkowicie roztrzaskany. Na razie nie znamy ustaleń policji. Nie wiemy też, czy kierowca był trzeźwy.

Taksówka zmieciona przez tramwaj

Tego samego dnia w rejonie skrzyżowania Al. Jana Pawła II i ul. Stawki doszło do zderzenia taksówki z tramwajem. Rozpędzony kolos na szynach zmiażdżył osobówkę. Pasażerka osobowego auta była badana w karetce. Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji. Więcej o tym dramatycznym zdarzeniu przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany