Dramat!

Roztrzaskali się na drodze pod Pułtuskiem! Jest wielu rannych w tym małe dziecko

2023-08-07 8:38

Dramatyczny wypadek na drodze pod Pułtuskiem. W niedzielę, 6 sierpnia, na drodze krajowej nr 61 we wsi Łubienica aż 6 osób zostało rannych po zderzeniu dwóch osobówek. Wśród poszkodowanych jest małe dziecko. Droga była całkowicie zablokowana w czasie akcji ratunkowej. Teraz policjanci ujawniają szczegóły tego dramatycznego wydarzenia.

Łubienica. Wielu rannych po wypadku dwóch samochodów

Na mazowieckiej drodze rozegrał się prawdziwy dramat. W niedzielne popołudnie dwa samochody roztrzaskały się o siebie. W wypadku ucierpiało aż 6 osób, w tym 30-letnia mama z 2-letnim synkiem.

Policja przekazała nam wstępne ustalenia. - Około godziny 17 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Łubienica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mercedesem 30-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa skręcając w lewo. Wtedy w jej samochód uderzył nadjeżdżający ford – mówi w rozmowie z „Super Expressem” sierż. Renata Soból z policji w Pułtusku. Jak informuje policjanta, w wypadku uczestniczyło 7 osób, z czego 6 wymagało pomocy. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Oprócz matki z dzieckiem ranny został 50-latek z mercedesa oraz kierujący fordem 74-latek i jego dwie pasażerki. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy najcięższe obrażenia odniósł jeden z mężczyzn i 2-latek. Dziecko trafiło do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?