CUDEM UNIKNĘŁA ŚMIERCI

Roztrzaskana osobówka i rower, który pękł na pół! Potworny wypadek z udziałem rowerzystek w Wyszkowie

2023-06-01 19:47

Do dramatycznego wypadku doszło w Wyszkowie, w okolicach skrzyżowania z ul. Centralną. Kierujący osobówką potrącił dwie rowerzystki. Jedna z kobiet, 49-letnia mieszkanka Wyszkowa, została przetransportowana do szpitala z obrażeniami. Jej jednoślad został kompletnie roztrzaskany przez większy pojazd. Rower pękł na pół!

Wyszków. Wypadek z udziałem rowerzystek. Jedna osoba ranna

Na al. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wyszkowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Centralną, doszło do potwornego wypadku z udziałem dwóch rowerzystek. Jak się udał nam dowiedzieć, kierujący osobówką marki citroen huknął w dwie rowerzystki.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniali przebieg i okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i dwóch rowerzystek. Do szpitala została przetransportowana jedna z kierujących jednośladem, 49-letnia mieszkanka Wyszkowa – przekazała policja z Wyszkowa.

Jeden z jednośladów złamał się jak zapałka! Technicy kryminalistyki wykonywali oględziny miejsca wypadku, pojazdów, jak i zabezpieczali ślady oraz sporządzali szkice zdarzeniowe wraz ze zdjęciami.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany