Córka kierującej osobówką nie żyje

Roztrzaskany opel i ciągnik. 17-latka zmarła wskutek straszliwego wypadku pod Makowem Mazowieckim! [ZDJĘCIA]

2022-10-10 10:22

17-letnia dziewczyna zmarła po wypadku pod Makowem Mazowieckim, gdzie zderzyły się osobowy opel i ciągnik. Jak informuje tamtejsza policja, do zdarzenia doszło w Perzanowie na drodze krajowej nr 60. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prowadząca opla 46-latka najechała na tył jadącego w tym samym kierunku ciągnika. Jej 17-letnia córka zmarła w szpitalu.

Śmiertelny wypadek pod Makowem Mazowieckim. Opel zderzył się z ciągnikiem w Perzanowie. 17-latka nie żyje

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu ciągnika i opla pod Makowem Mazowieckim, a poszkodowana 17-latka zmarła w placówce. Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 60 w Perzanowie w piątek, 7 października, ok. godz. 20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń miejscowej policji, prowadząca opla 46-latka jechała razem ze swoją córką od Makowa Mazowieckiego w kierunku Różna. W tym czasie uderzyła w tył ciągnika, który poruszał się w tym samym kierunku, a wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili z obrażeniami ciała do szpitala.

- 64-letni mężczyzna i 46-latka nie odnieśli obrażeń zagrażających życiu, a kobieta opuściła już placówkę. Jej 17-letnia córka zmarła w placówce - mówi starsza aspirant Monika Winnik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Mundurowi nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku, co robią pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Makowie Mazowieckim.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zaatakował kierowcą MPK Wrocław. Bił i kopał go na pętli autobusowej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają