Rusza akcja Gwiazdkowe Marzenie! Prezydent patronuje

2021-11-19 8:18
Startuje akcja Gwiazdkowe Marzenie
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express, Artur Hojny/Super Express

Święta za pasem a więc czas na tegoroczną akcję „Gwiazdkowe Marzenie”. To akcja charytatywna. Chcemy, aby dzieci z potrzebujących rodzin z Warszawy również poczuły magię świąt i dostały wyjątkowe prezenty, na które ich rodzice nie zawsze mogą sobie pozwolić. Startuje „Gwiazdkowe Marzenie”.

„Super Express” od wielu lat wspólnie z burmistrzami warszawskich dzielnic i urzędem miasta stara się dać najmłodszym warszawiakom trochę radości przed Bożym Narodzeniem. Akcji patronuje prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. By wziąć udział w akcji, wystarczy napisać do redakcji list i opowiedzieć o swoich marzeniach. Dziecięce historie, które najbardziej chwycą nas za serce opublikujemy a mali autorzy zostaną obdarowani świątecznymi paczkami. To, jaka cudowna atmosfera panowała w poprzednich edycjach "Gwiazdkowego Marzenia" można zobaczyć na zdjęciach w GALERII ponizej.

- Jestem bardzo ciekaw marzeń dzieciaków. My w dzieciństwie marzyliśmy o piłce do kopania, dobrej książce do czytania albo o rowerze. Dziś dzieci marzą pewnie o elektronicznych gadżetach. Ale jestem przekonany, że wiele marzeń z dziecięcych listów nas zaskoczy! - mówi patron akcji prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. I zachęca do zabawy. Prezenty przygotujemy wspólnie z burmistrzami Bemowa, Białołęki, Ursynowa, Ursusa, Wilanowa i Woli. Partnerami są też Unitop i Piekarnia Oskroba. Do świątecznej zabawy można się zgłaszać na stronie gwiazdkowemarzenie.se.pl.

Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE