Szczepienie przeciwko COVID-19 w Polsce. Największe afery i skandale [GALERIA]

i

Autor: se.pl Szczepienie przeciwko COVID-19 w Polsce. Największe afery i skandale [GALERIA]

Ruszają szczepienia w Warszawie. Punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Warszawie [ADRESY]

2021-04-21 8:25

Miało być masowe szczepienie warszawiaków, a był kolejny konflikt. Zamiast 13 miejskich punktów, uruchomiony miał zostać jeden– pilotażowy. Rafał Trzaskowski nie krył oburzenia decyzją rządu, bo urzędnicy w Warszawie stanęli ponoć na głowach, by je stworzyć w dzielnicach. I w końcu stanęło na 4 miejskich punktach szczepień. Zaczną działać w maju. Gdzie się one znajdą? Sprawdź adresy punktów szczepień w galerii.

Wa warszawie mają powstać cztery punkty masowych szczepień przeciw koronawirusowi

Punkty szczepień w Warszawie. Gdzie w Warszawie powstaną nowe punkty szczepień masowych przeciw koronawirusowi? Dyskusja o tym, ile powstanie punków szczepień przeciw COVID-19 w stolicy trwała ponad tydzień. Teraz już wiadomo, w których miejscach w Warszawie będzie można się zaszczepić. Początkowo warszawski ratusz planował stworzenie 13 punktów masowych szczepień. Jednak plany te nie mogły zostać zrealizowane. Dlatego w Warszawie, po uzgodnieniu z NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia) postaną cztery punkty masowych szczepień przeciw koronawirusowi. Gdzie będą się znajdować? Trzy z nich w ośrodkach sportowych i jeden w domu kultury. Mamy dla Was dokładne adresy punktów masowych szczepień w Warszawie. Znajdziesz je poniżej.

Warszawa. Punkty masowych szczepień przeciw kornawirusowi. Gdzie są? Adresy

Konflikt o liczbę punktów szczepień w Warszawie miał miejsce w zeszłym tygodniu. - Zasadniczym problemem jest brak szczepionek, a nie mocy przerobowych. Nie ma sensu budować nowej olbrzymiej sieci – tłumaczył Michał Dworczyk. Zaapelował również do Rafała Trzaskowskiego, by działać jak jedna drużyna. – Spróbujmy wznieść się ponad wszelkie podziały i w sprawie Narodowego Programu Szczepień współpracujmy – stwierdził minister.

Adresy punktów szczepień w Warszawie

W zeszły poniedziałek warszawscy urzędnicy porozumieli się z mazowieckim NFZ i przekazali, że powstaną 4 punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Warszawie. Lista i adresy w galerii poniżej. Kliknij i dowiedz się, gdzie zaszczepić się na Covid-19 w Warszawie

Zobacz koniecznie: Nowy harmonogram szczepień na koronawirusa. Szczepienia 30-latków [TERMINY]

Konferencja ministra Dworczyka. Nowy harmonogram szczepień
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany