Rząd całkowicie ZAMKNĄŁ wstęp do lasu. Ludzie są WŚCIEKLI, ich reakcja szokuje!

2020-04-03 20:24 PIK
Całkowity zakaz wstępu do lasów!
Autor: materiały promocyjne Całkowity zakaz wstępu do lasów!

Ministerstwo Środowiska ogłosiło tymczasowy zakaz wstępu do lasów oraz zamknięcie wszystkich Parków Narodowych. To reakcja na powszechne weekendowe (i nie tylko) wycieczki do podmiejskich lasów. Jednak żaden z zakazów nie wzbudził takiego oporu: ludzie są wściekli!

Z polecenia Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte - ogłosiło Ministerstwo Środowiska. -­ W czasach epidemii jedynie solidarne i odpowiedzialne zachowanie daje nadzieję na jej skrócenie i na szybki powrót do normalnego funkcjonowania. Prosimy o poważnie potraktowanie tych zakazów, w trosce o nas wszystkich. Ludzkie życie i zdrowie jest wartością nadrzędną. Możemy je ochronić jedynie poprzez wspólne poddanie się koniecznym i tymczasowym ograniczeniom - ostrzega ministerstwo.

Kolejne potwierdzone przypadki koronawirusa na Mazowszu i w Polsce. Sprawdź!

To zarządzenie wzbudziło jednak zaskakująco gwałtowną reakcję. Komentarze na Twitterze i Facebooku nie pozostawiają złudzeń: ludzie są naprawdę wściekli! - Na głowę upadliście. A za tydzień będziecie do nas strzelać? Będę chodził do lasu z psem, choćbyście na ch*** stanęli, zwłaszcza że jestem tam zawsze praktycznie sam, a jak kogoś zobaczę to kilkaset metrów dalej - nie przebiera w słowach IAD. ­­

Trzy oddziały w Szpitalu Grochowskim zamknięte z powodu COVID-19!

Od kiedy to w lesie można się zarazić? Zwłaszcza gdy najbliższy człowiek nie może do mnie podejść bliżej niż na 100-150m? Nie wiem, co za idiota to wymyślił, ale to najgłupsza rzecz, na jaką mogliście wpaść. Jedyne miejsce, gdzie człowiek może odetchnąć z dala od innych ludzi. Czyli pozostanie spacerowanie po ulicach i poboczach dróg, ew. uczynny rolnik może udostępni swoje pole. Bo parki też zamknęliście - komentuje Marek. - Prędzej zabije nas stres od siedzenia wyalienowanym w domu niż wirus podczas samotnego spaceru czy uprawiania sportu w lesie! - dodaje Marta.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że wprowadzone ograniczenia nie dotyczą myśliwych. - Mogę się założyć że ten kretyński pomysł jest powiązany z pozwoleniem myśliwym na odstrzały zwierzyny - komentuje Leszek. - Lobby myśliwskie będzie mogło już spokojnie grasować po lasach, bez jakiegokolwiek nadzoru, a reszta społeczeństwa nie ma prawa kroku do lasu zrobić - wtóruje Justyna.

Pijany facet uciekł z kwarantanny i zatrzymał metro! Sześć stacji nieczynnych, dwie dezynfekowane!

Idiotyzm. Las uspokaja, leczy, uczy, koi i rozwija. Po zakończeniu tej paniki, 70% nas trafi do psychiatryka albo zdiagnozuje u siebie nerwicę, lęk, depresję, zaburzenia odżywiania i inne psychiczne incydenty - proroczo twittuje Olcia. Oby nie miała racji.

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.