policja

i

Autor: Radio Eska To 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego

Wypadek!

Rzekuń. Nastolatek w maserati zderzył się czołowo z hyundaiem. 42-latek nie żyje

2023-06-13 22:33

Tragedia pod Ostrołęką. We wsi Rzekuń doszło do dramatycznych scen na drodze. Kierujący osobowym maserati 18-latek wypadł ze swojego pasa ruchu i huknął czołowo w hyndaia z naprzeciwka. Kierujący drugim pojazdem 42-latek nie żyje. Teraz policjanci wyjaśniają jak doszło do tego wstrząsającego wydarzenia.

Rzekuń. Czołówka maserati z hyundaiem. Nie żyje 42-latek

O sprawie informuje portal TVN Warszawa. - Kierujący maserati 18-letni mieszkaniec Ostrołęki na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem, którym podróżowały dwie osoby: kierujący 42-latek wraz z 40-letnią pasażerką, również z Ostrołęki - obie te osoby zostały zabrane do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować życia mężczyzny - przekazał we wtorek (13 czerwca) po południu w rozmowie z dziennikarzem TVN kom. Tomasz Żerański z policji w Ostrołęce.

Policjanci zbadali nastolatka alkomatem. Był trzeźwy. Teraz do laboratorium wysłali próbkę jego krwi. Specjaliści ocenią, czy nie był pod wpływem jakiegoś narkotyku. Swoje czynności prowadzi już prokuratura. Śledczy po zebraniu materiału dotyczącego wypadku ocenią, czy 18-latek powinien usłyszeć zarzuty.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany