Sąsiadka obezwładniła intruza. Chwilę wcześniej chciał wtargnąć do starszego małżeństwa

i

Autor: straż miejska Warszawa Sąsiadka obezwładniła intruza. Chwilę wcześniej chciał wtargnąć do starszego małżeństwa

Dała mu radę!

Sąsiadka obezwładniła intruza. Chwilę wcześniej chciał wtargnąć do starszego małżeństwa

2023-11-30 18:51

Dobry sąsiad, to prawdziwy skarb. Przekonali się o tym starsi państwo z Targówka. Do ich domu nagle zaczął dobijać się pijany dryblas. Chciał wtargnąć do środka, ale mu się nie udało. Na szczęście w pobliżu była sąsiadka, strażniczka miejska, która wracała po skończonej służbie. Kobieta szybko ostudziła zapał agresora, który wylądował na izbie wytrzeźwień.

Warszawa. Sąsiadka obezwładniła intruza. Chciał wtargnąć do starszego małżeństwa

O wszystkim informuje stołeczna straż miejska. Funkcjonariuszka z Ekopatrolu, która na co dzień zajmuje się zwierzętami, tym razem pomogła swoim sąsiadom. Gdy zapadał już mrok zauważyła podejrzanego typa kręcącego się wokół domu po drugiej stronie ulicy. - Wiem, że tam mieszka starsze małżeństwo. Wygląd tego człowieka oraz jego zachowanie nie wskazywało, by mógł on być ich znajomym. Podeszłam i zapytałam, co robi. Odparł, że przyjechał po swoje rzeczy. Poczułam od niego alkohol. W tym momencie drzwi otworzyła sąsiadka i krzyknęła, że chwilę wcześniej mężczyzna dobijał się do jej domu – opowiada funkcjonariuszka.

Intruz został grzecznie poproszony o zejście z posesji. Odmówił. Mundurowa wezwała wtedy wsparcie i ruszyła, żeby uporać się z szemranym typem. Obezwładniła go i wyprowadziła z działki. Wtedy mężczyzna dostał furii. Na szczęście patrol strażników był już w drodze, a awanturnik prędko skończył w kajdankach. Z taką ”biżuterią” na rękach pojechał prosto na izbę wytrzeźwień. Wydmuchał aż 3 promile alkoholu!

Sonda
Jak oceniasz pracę Straży Miejskiej w Warszawie?