Skatował swojego psa na śmierć! Zwierzę konało w potwornych mękach

i

Autor: Pixabay Skatował swojego psa na śmierć! Zwierzę konało w potwornych mękach

Potwór w ludzkiej skórze

Skatował swojego psa na śmierć! Zwierzę konało w potwornych mękach

2023-04-18 15:29

Policjanci z Szydłowca zatrzymali 64-letniego mężczyznę, który bestialsko skatował swojego psa. Bezbronne zwierzę konało w potwornych mękach, aż w końcu wyzionęło ducha. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mieszkaniec gminy Szydłowiec usłyszał zarzut, za który sąd może go skazać nawet na 3 lata więzienia.

Skatował psa na śmierć

Policja w Szydłowcu otrzymała w środę, 13 kwietnia, zgłoszenie dotyczące znęcania się nad psem. Niestety, zwierzę nie przeżyło bestialskiego ataku ze strony swojego właściciela. - Obecni na miejscu mundurowi w trakcie interwencji ustalili, że 64-latek znęcał się nad psem rasy mieszanej. Mężczyzna miał uderzać go, co spowodowało jego śmierć - przekazała mł. asp. Marlena Skórkiewicz z szydłowieckiej policji.

Mężczyzna stanie przed sądem

Funkcjonariusze zatrzymali 64-latka podejrzanego o zabicia psa. Mężczyzna był pijany i został osadzony w policyjnym areszcie. - Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić oprawcy zarzut. W czwartek (14 kwietnia - red.) decyzją Prokuratury Rejonowej w Przysusze Ośrodek Zamiejscowy w Szydłowcu zastosowano dozór - poinformowała mł. asp. Marlena Skórkiewicz.

Za zabicie brutalne zabicie zwierzęcia 64-latkowi grozi do 3 lat więzienia.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają