Sklepy otwarte 26.12.2019 w Boże Narodzenie w Warszawie. Czy Żabka i Freshmarket będą otwarte?

i

Autor: archiwum se.pl Sklepy otwarte 26.12.2019 w Boże Narodzenie w Warszawie. Czy Żabka i Freshmarket będą otwarte?

Sklepy otwarte 26.12.2020 w Boże Narodzenie w Warszawie. Czy Żabka i Freshmarket będą otwarte?

2020-12-25 20:00

Czy 26.12.2020 będą otwarte sklepy? W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia również obowiązuje zakaz handlu. To nie oznacza jednak, że wszystkie sklepy będą zamknięte. Gdzie zrobimy zakupy 26.12.2020? Jak będą otwarte sklepy w okresie świątecznym w Warszawie? Sprawdź szczegóły w artykule na se.pl!

Sklepy otwarte w Boże Narodzenie, 26.12.2020

W drugi dzień Bożego Narodzenia (26 grudnia) również obowiązuje zakaz handlu. Zamknięte będą supermarkety, duże sklepy i galerie handlowe. Podobnie będzie także dzień później - w niedzielę, 27 grudnia, która nie jest handlowa. Otwarte w święta mogą być jedynie małe sklepy, za ladą których stanie właściciel. 

Po świątecznym obżarstwie brakło czegoś w lodówce? Nic straconego - nie wszystkie sklepy będą zamknięte. Które sklepy będą otwarte 26.12.2020?

Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

W Boże Narodzenie większość sklepów będzie zamknięta. Mowa przede wszystkim o supermarketach i galeriach handlowych. Szansą na dokupienie niezbędnego produktu mogą być lokalne sklepy osiedlowe, pod warunkiem, że to ich właściciele staną za sklepową ladą.

Otwarte będą także niektóre sklepy sieci Freshmarket czy Żabka. Należy jednak pamiętać, że sklepy będą czynne w niestandardowych godzinach, otwarte krócej niż zazwyczaj. Nie będziemy mieli problemu z zatankowaniem samochodu, ponieważ stacje benzynowe w święta świadczą usługi jak w dzień powszedni. Czynne będą również apteki dyżurujące - sprawdź dyżury aptek w Warszawie.

Żabka - godziny otwarcia w Boże Narodzenie 2020

Czy sklepy Żabka będą otwarte w Boże Narodzenie, 26 grudnia 2020? Gdzie najszybciej zrobimy zakupy? Jakie są godziny otwarcia Żabka w Boże Narodzenie i dni w okresie świątecznym? Sprawdź na poniższej liście:

  • 26.12.2020 (Boże Narodzenie) - sklepy Żabka mogą być otwarte w Boże Narodzenie - każdy sklep ma indywidualne godziny otwarcia
  • 27.12.2020 (niedziela niehandlowa) - każdy sklep ma indywidualne godziny otwarcia

Święta 2020 w Warszawie. Zobacz więcej:

Tradycje bożonarodzeniowe. Czy znasz je wszystkie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE