Słynny lekarz MASAKRUJE Trzaskowskiego. "Mam wku**a na Rafała". Nie pozostawił suchej nitki [WIDEO]

2021-02-11 6:25
Krzysztof Gojdź, Rafał Trzaskowski
Autor: Marcin Wziontek, Paweł Jaskółka Krzysztof Gojdź, Rafał Trzaskowski

Słynny lekarz medycyny estetycznej zmasakrował w wywiadzie Rafała Trzaskowskiego. Dr n.med. Krzysztof Gojdź w rozmowie z gwiazdą Googleboxa TTV Mariuszem Kozakiem nie przebierał w słowach. Powiedział wprost: "Mam wku..a na Rafała Trzaskowskiego". Czym prezydent Warszawy nadepnął na odcisk znanemu lekarzowi? Gwiazdor nie zostawił suchej nitki na włodarzu Warszawy.

Głośny wywiad wielkiej gwiazdy Googlebox TTV z dr Gojdziem

Do tej pory wywiad ten na Instagramie wyświetliło niemal 28 tys. osób. Gościem Mariusza Kozaka znanego z programu Googlebox TTV był dr n.med. Krzysztof Gojdź, słynny lekarz medycyny estetycznej. "Spotkanie "na wysokościach". Moim gościem jest dr n.med. Krzysztof Gojdź - lekarz medycyny estetycznej, obywatel Świata, człowiek sukcesu. Krzysztofa znacie zapewne z programów telewizyjnych, które były emitowane na antenie telewizji TVN oraz z programu Taniec z Gwiazdami" - napisał na Instagramie Mariusz Kozak.

Rozmowa na poważne tematy

Panowie spotkali się w apartamencie słynnego lekarza, który znajduje się na niemal 40 kondygnacji w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wśród tematów poruszanych przez mężczyzn były nie tylko pieniądze i kariera dr Gojdzia w USA, ale również tolerancja, wolność i sytuacja, która obecnie ma miejsce w Polsce. Na początku rozmowy z ust słynnego lekarza padło kilka miłych, ale i niemiłych słów w kierunku Warszawy.

- Ja Warszawę bardzo lubię od lat młodości. Bardzo lubiłem przyjeżdżać do Warszawy. Już marzyłem o tym, żeby robić pewną jakby karierę w Warszawie. Przyjechałem tu dużo wcześniej, bo kończyłem tu medycynę. Przy okazji jeszcze SGH z wyróżnieniem. (…) Warszawę lubiłem, ale też czułem całe życie, że Warszawa będzie takim pewnym kolejnym krokiem i odskocznią w świat. Zawsze ta Warszawa, ta Polska była dla mnie za mała. Ja się tu duszę. Ja się duszę w środowisku zawistnych ludzi. W środowisku szczurów, bo Warszawa to jest trochę takie środowisko szczurów. Wiec ja zawsze marzyłem o tym ,żeby wypłynąć w świat. Kocham Warszawę, ale tu się trochę męczę - wyjaśnił dr n.med. Krzysztof Gojdź.

"Mam wku.wa na Rafała"

W rozmowie mocno oberwało się włodarzowi miasta, Rafałowi Trzaskowskiemu. Prezydent Warszawy bardzo podpadł słynnemu lekarzowi. - Przyjeżdżasz do Warszawy. Wychodzisz ze swojego apartamentu na prawie 40. kondygnacji i nagle jedzie tutaj furgonetka, która głosi hasła antyaborcyjne, hasła antyLGBT… - rozpoczął temat Mariusz Koazak - wielka gwiazda Googlebox TTV. Od razu w słowo wpadł mu dr Gojdź, który nie krył urazy w stosunku do Rafała Trzaskowskiego.

- I tu mam wk..wa, przepraszam za wyrażenie, na Rafała Trzaskowskiego. Rafał, kiedyś do ciebie się zwracałem. Zrób coś z tym! Dlatego, że nie jestem w stanie zaakceptować takiego hejtu, takiej nienawiści jeżeli mówimy o środowisku LGBT. Ale również nienawiści w kierunku Żydów, w kierunku innych kolorów skóry. A Polska jest generalnie krajem totalnie hejtującym i nielubiącym inność. Wiec wkurzało mnie faktycznie to, że Rafał Trzaskowski nic nie zrobił z tymi furgonetkami - powiedział zbulwersowany lekarz.

- Teraz nawet widziałem jakieś akcje plakatowe tych ruchów prolife. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie ma prawa do obrażania innych ludzi - dodał w dalszej części rozmowy. Pod koniec spotkania, mężczyźni zauważyli, że Pałac Kultury widoczny za oknem przybrał kolory tęczy. Znów mimochodem powrócił temat Rafała Trzaskowskiego. - Bardzo fajny facet. Strasznie go szanuję. Ale te furgonetki? Zrób coś z tym! - powiedział z uśmiechem na ustach dr Krzysztof Gojdź. Wywiad nadal dostępny jest na instagramowym profilu Mariusza Koazaka, gwiazdy Googlebox TTV.

Oto jaki majątek ma Rafał Trzaskowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE