Tragedia!

Śmierć na drodze w Radonicach. Z bmw po dachowaniu zostały strzępy. Kierowca nie miał szans

2023-09-02 16:15

Koszmarny wypadek na mazowieckiej drodze. W sobotę, 2 września, bmw z wielką siła huknęło w naczepę ciężarówki i wyleciało z drogi! Samochód przekoziołkował do rowu. Z auta zostały strzępy. Niestety, nie udało się uratować życia kierowcy. Zginął na miejscu. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Znamy już pierwsze ustalenia.

Radonice. Bmw dachowało po uderzeniu w ciężarówkę. Kierowca nie żyje

Do dramatu doszło w Radonicach w powiecie warszawskim zachodnim. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu o godz. 6:56. Kierujący samochodem marki BMW mężczyzna uderzył w naczepę i poniósł śmierć na miejscu – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. Jak dodał, kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Na miejscu pracowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja. Funkcjonariusze pracowali pod nadzorem prokuratora. Teraz śledczy ustalą jak doszło do tego nieszczęścia. Śledczy prawdopodobnie zlecą sekcję zwłok, która wyjaśni, czy kierowca bmw był trzeźwy. 

Zdjęcia z miejsca zdarzenia są przerażające. Z osobowego bmw została kupa pogiętej blachy. Na naczepie samochodu ciężarowego widać miejsce, w które wjechał kierowca osobówki. Droga była zablokowana przez wiele godzin.

Sonda
Czy udzielałeś/aś pomocy ofiarom wypadku?