Śmiertelny wypadek motocyklistów na ul. Wirażowej

i

Autor: Tadeusz Mróz Śmiertelny wypadek motocyklistów na ul. Wirażowej

Śmiertelny wypadek motocyklistów. Ukrainiec zderzył się z Białorusinem

2022-04-19 10:56

Wielka tragedia przy ul. Wirażowej w Warszawie (Włochy). Wypadek zabrał życie motocykliście, który zderzył się z innym kierowcą jednośladu. W wypadku zginął 25-letni obywatel Białorusi. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano 27-letniego obywatela Ukrainy. Prokuratura będzie ustalać okoliczności tego zajścia.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 18 kwietnia. - Wypadek miał miejsce przy ul. Wirażowej około godz. 17:20. Wskutek zderzenia śmierć poniosła jedna osoba. Aktualnie trwają ustalenia odnośnie tego w jaki sposób doszło do zderzenia - mówi „Super Expressowi” Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji. Na miejscu pracuje nasz reporter. Według jego ustaleń mężczyźni jechali równolegle hondą i yamahą. Nagle, kierujący hondą zaczął zawracać, a siedzący za kierownicą yamahy wjechał w zawracającego. Siłą odrzutu, yamaha znalazła się w rowie kilka metrów od prawdopodobnego miejsca zderzenia. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, straż pożarna oraz policja. Służby będą ustalać, w jaki sposób doszło do wypadku.

AKTUALIZACJA, 19 kwietnia: 

Według nieoficjalnych doniesień motocyklami poruszali się obywatele Ukrainy i Białorusi. Te informacje 19 kwietnia potwierdził "Super Expressowi" podkom. Karol Cebula. - W wyniku zderzenia zginął 25-letni obywatel Białorusi. W związku z tym, zatrzymano 27-letniego obywatela Ukrainy - przekazał funkcjonariusz.

Prokuratura będzie wyjaśniać w jaki sposób doszło do tego tragicznego wypadku.

Śmiertelny wypadek 26-letniego motocyklisty. Świadkiem była Małgorzata Gersdorf
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE