Śmiertelny wypadek motocyklisty. Wyskoczył z jezdni i wjechał w dwa drzewa. Zginął na miejscu

i

Autor: POLICJA Śmiertelny wypadek motocyklisty. Wyskoczył z jezdni i wjechał w dwa drzewa. Zginął na miejscu

KOSZMAR

Śmiertelny wypadek motocyklisty. Wyskoczył z jezdni i wjechał w dwa drzewa. Zginął na miejscu

2023-07-04 14:09

W poniedziałek wieczorem, 3 lipca w miejscowości Wola Folwark doszło do tragicznego wypadku. Śmierć na miejscu poniósł 44-letni motocyklista. Kierujący stracił panowanie nad swoim pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w dwa drzewa! Na ratunek było niestety za późno. Pomimo długiej reanimacji, mężczyzna zmarł.

Wola Folwark. Koszmarny wypadek. Motocyklista uderzył w dwa drzewa i zginął na miejscu

Wieczorem w poniedziałek, 3 lipca w miejscowości Wola Folwark doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki yamaha, 44-letni mieszkaniec gminy Baboszewo, jadąc drogą relacji Smardzewo-Wola Folwark, na łuku stracił panowanie nad jednośladem.

Motocykl zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, gdzie uderzył w dwa drzewa. Jednoślad wrócił na jezdnię i przewrócił się na niej. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe. Niestety, pomimo długiej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców jednośladów o dostosowanie prędkości do warunków ruchu, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, wzięcie pod uwagę również takich czynników jak: umiejętności i doświadczenie w kierowaniu pojazdem, stres, zmęczenie, rutyna, charakterystyka trasy.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?