PRZERAŻAJĄCE

Koszmarny wypadek pod Ciechanowem. Pod kołami pociągu zginął 22-letni mężczyzna

2023-06-28 12:47

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 26 na 27 czerwca) w okolicy torów w miejscowości Komory Dąbrowne zaroiło się od służb ratunkowych. Na miejscu obecni byli również strażacy. Jak udało nam się ustalić, pod kołami pociągu zginął młody mężczyzna. Policjanci działali pod nadzorem prokuratora.

Komory Dąbrowne. Koszmarny wypadek na torach. Nie żyje 22-latek

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 26 czerwca w okolicach godziny 23:50. Akcja ratunkowa jednak trwała przez kilka godzin. W rejonie miejscowości Komory Dąbrowne doszło do śmiertelnego potrącenia młodego chłopaka.

Pociąg towarowy na trasie Warszawa - Gdańsk śmiertelnie potrącił 22-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego – poinformowała portal „ciechanowinaczej.pl” mł. asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

Jak ustalił portal, maszynista został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu, ustalili szczegóły tego makabrycznego zajścia.

Zostaliśmy zadysponowani do potrącenia człowieka przez pociąg w miejscowości Komory Dąbrowne. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach udział brały dwa zastępy JRG Ciechanów, zastęp OSP Gąsocin, zespół ratownictwa medycznego, patrol policji, grupa dochodzeniowo-śledcza, prokurator oraz straż ochrony kolei – przekazali w mediach społecznościowych druhowie z OSP Gąsocin.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe / zapobiegajmysamobojstwom.pl
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?