Dramat!

Warszawa: Tragedia na moście Gdańskim! Pieszy wpadł pod pociąg, nie było szans na ratunek

2023-06-05 14:54

Straszliwy wypadek przy moście Gdańskim w Warszawie. Tuż po południu pieszy wpadł pod pędzący pociąg! Niestety na ratunek nie było szans. Mimo akcji ratunkowej nie udało się ocalić życia mężczyzny. Na miejscu pracuje policja i służby ratunkowe. Na miejscu zjawił się też prokurator. Teraz sprawę tragicznej śmierci będą badali śledczy.

Warszawa. Tragedia na moście Gdańskim. Pieszy wpadł pod pociąg

Dramatyczne doniesienia potwierdza policja. - Około godz. 12:30 doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Jeden z torów jest wyłączony z ruchu. Swoje czynności będzie prowadziła prokuratura – powiedział tuż przed godziną 15 Artur Wojdat z komisariatu klejowego policji.

Na miejscu był reporter „Super Expressu”. Jak ustalił, do wypadku doszło na wysokości Wybrzeża Helskiego, w pobliżu stacji Warszawa ZOO. Około 30-letni mężczyzna przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu. Wtedy doszło do tragedii. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Do podobnej tragedii doszło dzień wcześniej pod Legionowem. Maszynista pociągu pasażerskiego do Krakowa zauważył nagle na torach ludzką postać. Niestety, nie miał szans na wyhamowanie rozpędzonego składu. Stalowy kolos zmiażdżył pieszego. Według nieoficjalnych ustaleń młody mężczyzna siedział na torach. Teraz sprawę bada prokuratura.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?