MAKABRYCZNA CZOŁÓWKA

Śmiertelny wypadek pod Grodziskiem Mazowieckim. Jedna osoba zginęła, walczą o życie niemowlaka!

2023-05-31 15:58

Chwile przed godziną 14 w środę, 31 maja w Kozerkach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Czołowo zderzyła się osobówka z ciężarówką. Seatem jechały trzy osoby: dwie kobiety i 13-miesięczne dziecko. Pasażerka z dzieckiem trafiły do szpitala, na miejscu zginęła kierująca autem.

Grodzisk Mazowiecki. Czołowe zderzenie osobówki i ciężarówki. Nie żyje jedna osoba

Na drodze wojewódzkiej 719 w Kozerkach pod Grodziskiem Mazowieckim zderzyły się dwa auta: osobówka marki seat i ciężarówka. Pojazdem osobowym kierowała kobieta, która najprawdopodobniej podczas wyprzedzania wjechała wprost pod rozpędzoną wywrotkę.

Zginęła kierująca, pasażerka trafiła do szpitala. Droga jest kompletnie zablokowana. Na miejsce zadysponowane były dwa śmigłowce, które zawróciły do bazy bez poszkodowanych – przekazał fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu.

Informacje o wypadku potwierdziła również asp. szt. Katarzyna Zych z grodziskiej policji. – Prawdopodobnie doszło do czołowego zderzenia ciężarówki z osobówką. Jedna osoba zginęła, kobieta i dziecko zostały zabrane do szpitala. Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury – przekazała policjantka.

Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin. Policjanci zalecają korzystanie z objazdów w związku z blokadą wszystkich pasów na DW 719.

Potworny wypadek w Kozerkach. Dwie osoby walczą o życie

Zaledwie miesiąc temu, bo 3 maja, również w Kozerkach, doszło do dramatycznego wypadku. Rozpędzone bmw roztrzaskało się o przydrożne drzewo. Autem podróżowały cztery osoby. Dwie w stanie ciężkim trafiły do szpitala. Wcześniej konieczna była reanimacja jednej z nich.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany