JEST WIELU RANNYCH!

Śmiertelny wypadek pod Płońskiem. Jedna osoba nie żyje. 13-latka walczy o życie

2024-04-14 16:57

Chwilę przed godziną 14 w niedzielę (14 kwietnia) we wsi Galomin w powiecie płońskim doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba, a kilka innych zostało poważnie rannych. Jak udało nam się ustalić, 13-letnie dziecko walczy o życie – zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jedna osoba nie żyje. Potworny wypadek we wsi Galomin

Na skrzyżowaniu w malutkiej wsi Galomin w gminie Baboszewo (pow. płoński) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Informację o wypadku przekazali dziennikarze portalu „plonskwsieci.pl”. − Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, cztery z obrażeniami ciała trafiły do szpitala, w tym jedna w stanie ciężkim, którą zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe − przekazała im kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji.

Według naszych informacji, jedna osoba była reanimowana na miejscu. 13-letnie dziecko zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem LPR.

Jak przekazuje płoński portal, poszkodowani trafili do szpitali w Warszawie, Płocku, Ciechanowie i Płońsku. Na miejscu zdarzenia pracują służby

Tragedia na drodze pod Grudziądzem. Wypadek tira z drewnem i osobówki. Dziecko cudem przeżyło, rodziców uwalniano przez 40 minut ze zmiażdżonego auta
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki