Horror na drodze

Śmiertelny wypadek w Palmirach. Motocyklista wbił się w BMW! Nie żyje

2023-06-07 13:34

Kolejna śmierć motocyklisty w tym sezonie. W środowe przedpołudnie (7 czerwca) służby otrzymały informację o wypadku na drodze krajowej numer 7 w Palmirach (pow. nowodworski). Motocyklista zderzył się z osobowym BMW. Życia kierującego jednośladem nie udało się uratować. Zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek na DK7 w Palmirach

Informację o wypadku w Palmirach potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” podkom. Joanna Wielocha z nowodworskiej policji. - Do dyżurnego o godz. 11:35 dotarła informacja o zdarzeniu drogowym w Palmirach. W zdarzeniu brał udział motocykl i pojazd osobowy mari BMW. Niestety, kierujący jednośladem zginął na miejscu - poinformowała policjantka.

Relacja naszego reportera, który jest na miejscu wypadku, mrozi krew w żyłach. - Kierowca BMW skręcał w lewo na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, gdy z naprzeciwka uderzył w niego motocyklista. Jednoślad wbił się w auto razem z jadącym na nim kierowcą. Mężczyzna zginął na miejscu - przekazał nam. Jak dodał, kierowca BMW był badany w karetce, ale nie wymagał pobytu w szpitalu.

Na miejscu policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Będą ustalali szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Utrudnienia na DK7 w Palmirach

Wypadek w Palmirach spowodował niemałe utrudnienia dla kierowców. - Prawy pas w kierunku Gdańska jest zablokowany. Ruch odbywa się lewym pasem - ostrzega kierowców podkom. Joanna Wielocha.

Sonda
Czy jazda motocyklem jest bezpieczna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany