AKCJA SUPER EXPRESSU

Śródmieście w akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. Sprawimy wiele radości dzieciom!

2022-12-19 12:33

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w tegorocznej akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. W środę w Warszawie odbędzie się wielka finałowa gala, na której wszyscy laureaci spotkają się z Mikołajem oraz organizatorami akcji, odbiorą nagrody i prezenty, i posłuchają koncertu kolęd w wykonaniu młodziutkiej artystki Kai Gniecioszek. Wszystkich uczestników zapraszamy do śledzenia wyników akcji na stronie internetowej "Gwiazdkowego Marzenia".

- Mam nadzieję, że sprawimy wiele radości dzieciom w ramach Gwiazdkowego Marzenia – mówi Aleksander Ferens, burmistrz dzielnicy Śródmieście. - To czas radości i życzliwości. To również czas spotkań z naszymi seniorami, śródmiejskimi rodzinami i najmłodszymi mieszkańcami Śródmieścia. Zależy nam, aby każdy miał możliwość, by poczuć klimat tych Świąt, niezależnie od sytuacji materialnej i życiowej – zwraca uwagę burmistrz Ferens, który był ambasadorem „Gwiazdkowego Marzenia” podczas spotkania z najmłodszymi mieszkańcami dzielnicy.

Śródmieście, razem z „Super Expressem” pomaga w tym roku organizować tę piękną przedświąteczną akcję, która ma już 10 lat! Dostaliśmy mnóstwo cudnych listów, w których dzieci opisały swoje marzenia.

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w tegorocznej akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. W środę 21 grudnia w Warszawie odbędzie się wielka finałowa gala, na której wszyscy laureaci spotkają się z Mikołajem oraz organizatorami akcji, odbiorą nagrody i prezenty, i posłuchają koncertu kolęd w wykonaniu młodziutkiej artystki Kai Gniecioszek.

Teraz kapituła akcji „Gwiazdkowe Marzenie” wybierze setkę tych, które zostaną wyróżnione świątecznymi prezentami. Laureaci akcji zostaną opublikowani na stronie https://gwiazdkowemarzenie.se.pl

Tegoroczną akcję przygotowujemy także z władzami Bemowa, Białołęki, Bielan, Ochoty, Rembertowa, Ursynowa, Wilanowa i Woli) oraz partnerami – firmą Oskroba, Centrum Handlowym Szembeka i Tramwajami Warszawskimi.

Patronem honorowym jest prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają