Strzały na al. Solidarności! Co się stało przy Dworcu Wileńskim?

i

Autor: Paweł Nowak/Super Express, Shutterstock Strzały na al. Solidarności! Co się stało przy Dworcu Wileńskim?

Strzały na al. Solidarności! Co się stało przy Dworcu Wileńskim?

2022-03-28 17:54

Przy al. Solidarności, zaraz na wysokości Dworca Wileńskiego, z samego rana (28 marca) miało dojść do strzelaniny. Z broni palnej mieli korzystać policjanci z wydziału kryminalnego. Wszystko po to, by zatrzymać podejrzane czarne auto poruszające się ulicami Warszawy. Co tam się wydarzyło?

Jak przekazał portal wprost.pl z samego rana przy Dworcu Wileńskim funkcjonariusze oddali kilka strzałów w kierunku czarnego BMW, które jechało al. Solidarności w kierunku mostu Śląsko-Dąbrowskiego na Pradze-Północ. Z informacji, które przekazywała strona, funkcjonariusze zatrzymali na miejscu jedną osobę.

Informacje dotyczące zajścia przy Dworcu Wileńskim potwierdziła „Super Expressowi” Gabriela Putyra ze stołecznej policji. – Na obecną chwilę mogę potwierdzić, że na miejscu były prowadzone działania jednego z pionów wydziału kryminalnego. Z uwagi na charakter sprawy tylko tyle mogę przekazać – powiedziała przedstawicielka biura prasowego.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Strzały na rondzie Wiatraczna! Koszmarny finał interwencji za złe parkowanie

Gigantyczny pożar w Warszawie. Płonęły trawy i nieużytki w Wawrze

Na miejscu w okolicach godziny 12.00 z miejsca zdarzenia miał odjechać samochód, w którym znajdowała się zatrzymana osoba.

Z informacji przekazywanych przez wprost.pl, na miejscu przez ok. godzinę pracowała grupa policjantów, którzy zajmowali się zniszczonych samochodem. Ruch samochodowy i pieszy nie został wstrzymany. Godzinę później, w okolicach 13.00 z miejsca zabrano ostrzelane BMW.

Sonda
Czy Polacy powinni mieć powszechny dostęp do broni?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany