Strzelanina w Ząbkach. Najnowsze informacje z miejsca zdarzenia [ZDJĘCIA]

2018-05-09 13:24

Policja poszukuje sprawców nocnej strzelaniny w podwarszawskich Ząbkach. Nie udało się nikogo zatrzymać, sprawcy odjechali samochodami zanim na miejscu pojawili się funkcjonariusze. Sprawą zajął się nasz reporter Damian Wilczyński. Na miejscu był Artur Jarząbek.

- Obecnie policja szuka osób, która mogły mieć związek ze sprawą, przesłuchiwani są również świadkowie - mówi komisarz Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji. - Policjanci zabezpieczyli kilkanaście łusek oraz pojazd, który w tej chwili poddamy szczegółowym oględzinom. Na miejscu działają policjanci z Wołomina oraz funkcjonariusze z wydziału do walki z terrorem oraz kryminalnym i zabójstw z Komendy Stołecznej Policji. W tej chwili ustalamy okoliczności tego zdarzenia - dodaje.

Zobacz wideo dziennikarza Radia Eska Artura Jarząbka:

>>> "W ostatniej chwili wpadłam uratować zwierzęta". Echa pożaru na Bielanach

Do zdarzenia doszło przed godziną 23.00 przy ul. gen. Stanisława Maczka w Ząbkach. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, sprawcy zdążyli uciec samochodami.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że policjanci sprawdzają okoliczne szpitale w poszukiwaniu osób z ranami postrzałowymi. Policja poszukuje również dwóch samochodów, którymi prawdopodobnie z ulicy Maczka uciekali podejrzani.

Czytaj też: Pijany szwagier mścił się za pomocą koparki [ZDJĘCIA]

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają