100 moto-marzeń

Super auta i motocykle marzeń na PGE Narodowym! Wyjątkowa okazja

2023-12-13 13:42 Materiał sponsorowany

100 pojazdów o wartości ponad 100 milionów złotych… super auta i motocykle marzeń, gwiazdy motor sportu i ikony popkultury tworzą trzecią edycję wystawy zlokalizowanej na stadionie narodowym. Inter Cars Ikony Motoryzacji rusza w piątek - 15 grudnia!

100 moto-marzeń na PGE Narodowym

Największa moto-wystawa w Polsce zawita znów na PGE Narodowy w Warszawie. Od 15 grudnia do 25 lutego stadion wypełnią unikalne auta i emocje. Takich pojazdów nie spotkasz na drodze, to 100 moto-marzeń. Na wystawie wszystkie pojazdy można obejrzeć z bliska, zrobić zdjęcie i dowiedzieć się więcej ciekawych informacji na ich temat.

Różne atrakcje na wystawie

Wystawa jest interaktywna i zapewnia atrakcje dla całej rodziny – każdy eksponat to niesamowita historia. Młodsi mogą rozwijać pasję, starsi powspominać. Na odwiedzających czekać będą też symulatory jazdy i strefa aut zdalnie sterowanych. Ekspozycja podzielona jest na strefy tematyczne. Trzecia edycja oprócz rekordowej liczby i wartości aut wypełni także rekordową przestrzeń 3200 mkw.

Prawdziwe perełki motoryzacyjne

Większość aut to bardzo egzotyczne hypercary. Najszybsze, najdroższe i najbardziej luksusowe jak np. Ferrari F40, Hennessey Venom czy Mercedes McLaren SLR. W alei gwiazd motor sportu nie zabraknie polskich akcentów. Swoje pojazdy wystawią Krzysztof Hołowczyc, Inter Europol Competition (polscy zwycięzcy 24h Le Mans), Rafał Sonik, Eryk Goczał i wielu innych utytułowanych zawodników. By zadowolić najbardziej wybrednych pojawią się też auta zasłużone dla historii motoryzacji, pojazdy znane z filmów, a nawet memów.

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji - bilety

Szczegóły dotyczące wystawy znajdują się na stronie ikonymotoryzacji.com. Bilety kupimy na goingapp.pl/kup-bilety/ikony-motoryzacji/.

Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym. Wystawa luksusowych i słynnych aut
Sonda
Podobają Ci się luksusowe samochody?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki