SuperPilne! Warszawa: Mnóstwo karetek i policjanci na Pradze-Północ! Co tam się stało?! [MAMY ZDJĘCIE]

2020-09-16 18:48 Norbert Amlicki
PILNE
Autor: Super Express

Niecodzienny obrazek można było dostrzec przy ul. Brzeskiej 7. W krótkim czasie w jednym miejscu na Pradze-Północ zebrało się aż 7 karetek pogotowia, policjanci i kierowca. Przestraszeni i zdezorientowani mieszkańcy zastanawiają się, co się dzieje? Czy ktoś ucierpiał? Prawda okazała się być inna.

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kliknij w link poniżej:

TYLKO U NAS DOWIESZ SIĘ CO SIĘ TAM STAŁO

Niecodzienny obrazek mogli zobaczyć mieszkańcy ul. Ząbkowskiej. Mnóstwo karetek, policja i ogromny korek, który zdezorientował mieszkańców. Czy stało się coś poważnego?

Warszawa: Nieświadomi klienci pomagali mu okradać stację! W jaki sposób?

Okazuje się, że nie. Kierowca osobówki pokłócił się z kierowcą karetki. Nie wiadomo o co poszło, ale mężczyźni byli bardzo wrogo do siebie nastawieni. Przepychanki słowne i agresja towarzyszyła mężczyznom. Świadek zdarzenia poinformował dziennikarzy Super Expressu, że najprawdopodobniej kierowcy nie spodobało się, że karetka pędziła przez ulicę. Chwilę później pojawiło się aż 7 karetek pogotowia, którzy najprawdopodobniej zostali wezwani przez kłócącego się ratownika. "Rozdzielać" sprzeczające się osoby musieli policjanci. - Policjanci porozmawiali z kierowcami. Potem każdy rozjechał się w swoją stronę - komentuje oficer prasowy warszawskiej policji. Sprawa zakończyła się bez mandatu.

Zdjęcie znajdziesz poniżej:

Kłótnia na Pradze-Północ
Autor: Domino Malwiś Kłótnia na Pradze-Północ. Mnóstwo karetek na ulicy