Co robić w Boże Narodzenie 2021 w Warszawie? Sprawdź TOP 10 pomysłów

i

Autor: a Co robić w Boże Narodzenie 2021 w Warszawie? Sprawdź TOP 10 pomysłów

Co robić w Boże Narodzenie 2021 w Warszawie? Sprawdź TOP 10 pomysłów

2021-12-22 14:47

Święta 2021 po raz kolejny spędzimy w czasie szalejącej pandemii koronawirusa. Wiele osób zdecyduje się na świętowanie zaledwie w gronie najbliższych. Co robić w święta w Warszawie, kiedy odejdziemy już od świątecznego stołu? Jakie atrakcje będą w stolicy w Wigilię oraz pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2021? Sprawdź TOP 10 pomysłów na święta!

Święta 2021. Pandemia koronawirusa

Święta 2020 zapamiętaliśmy na długo. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa były one zupełnie inne niż dotychczas. Decyzją rządu przy świątecznym stole mogła usiąść ograniczona liczba osób. Oprócz osób mieszkających razem mogło to być jedynie pięciu dodatkowych gości. Dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa najbliższych trzeba było zrezygnować z wyjazdów i dużych spotkań rodzinnych. 

Święta 2021. Atmosfera Bożego Narodzenia

Mimo przygnębiającej atmosfery, którą pogłębiają dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące kolejnych zachorowań i zgonów spowodowanych COVID-19, warto na chwilę zapomnieć o problemach i skupić się na spokojnych chwilach z rodziną. Niech w domach zagości duch świąt! Zapach świerku i mandarynek niech wypełni salon, świąteczne światełka niech udekorują również okna, a przyprawa korzenna unosi swój aromat z pięknie ozdobionych pierniczków. Nie trzeba dużo wysiłku, by tegoroczne święta wydawały się jak najbardziej "normalne".

Święta 2021. Co robić w Warszawie?

Nie trzeba całych świąt 2021 przesiedzieć w domu. Warto, choć na chwilę, wyrwać się z czterech ścian domu na świeże powietrze. Zabrać najbliższych na spacer i odkryć magię świąt na warszawskich uliczkach. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się miejscom w Warszawie, które warto odwiedzić w świąteczny czas. Przygotowaliśmy wyjątkową galerię pełną pomysłów, co w Boże Narodzenie robić w stolicy! Nie masz pomysłu na wolny czas? Sprawdź!

Co zrobić, by choinka długo stała? Ogrodnik podpowiada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają