Święta 2020: Co robić w Boże Narodzenie w Warszawie? Sprawdź TOP 10 pomysłów

2020-12-24 9:00
Co robić w święta w Warszawie?
Autor: a

Święta 2020 będą zupełnie inne niż te, które znamy. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Polakom. Święta Bożego Narodzenia spędzamy w ograniczonym gronie najbliższych. Z wieloma osobami, nie możemy się zobaczyć. Pozostają wideorozmowy za pośrednictwem internetu. Jak spędzić święta 2020, by w pełni wykorzystać czas z osobami, z którymi możemy dzielić ten czas? Przygotowaliśmy galerię miejsc, w które warto się wybrać. Sprawdź!

Święta 2020. Pandemia koronawirusa

Święta 2020 zapamiętamy na długo. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa będą one zupełnie inne niż dotychczas. Decyzją rządu przy świątecznym stole może usiąść ograniczona liczba osób. Oprócz osób mieszkających razem może to być jedynie pięciu dodatkowych gości. Dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa najbliższych lepiej zrezygnować z wyjazdów i dużych spotkań rodzinnych. Warto też pamiętać o dezynfekcji, maseczkach i dystansie społecznym, by radosne święta Bożego Narodzenia nie zmieniły się w późniejszą walkę o życie.

Święta 2020. Atmosfera Bożego Narodzenia

Mimo przygnębiającej atmosfery, którą pogłębiają dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące kolejnych zachorowań i zgonów spowodowanych COVID-19, warto na chwilę zapomnieć o problemach i skupić się na spokojnych chwilach z rodziną. Niech w domach zagości duch świąt! Zapach świerku i mandarynek niech wypełni salon, świąteczne światełka niech udekorują również okna, a przyprawa korzenna unosi swój aromat z pięknie ozdobionych pierniczków. Nie trzeba dużo wysiłku, by tegoroczne święta wydawały się jak najbardziej "normalne".

Święta 2020. Co robić w Warszawie?

Nie trzeba całych świąt 2020 przesiedzieć w domu. Warto, choć na chwilę, wyrwać się z czterech ścian domu na świeże powietrze. Zabrać najbliższych na spacer i odkryć magię świąt na warszawskich uliczkach. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się miejscom w Warszawie, które warto odwiedzić w świąteczny czas. Przygotowaliśmy wyjątkową galerię pełną pomysłów, co w Boże Narodzenie robić w stolicy! Nie masz pomysłu na wolny czas? Sprawdź!

Święta 2020 w Warszawie. Zobacz więcej:

Co zrobić, by choinka długo stała? Ogrodnik podpowiada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE