Sylwester na Placu Bankowym

i

Autor: Michał Skolimowski Sylwester na Placu Bankowym

Sylwester na Placu Bankowym. Znamy szczegóły

2017-12-07 10:36

Sylwestrowa impreza w Warszawie po raz pierwszy odbędzie się na Placu Bankowym. Stolica będzie gościć gwiazdy polskiej muzyki, takie jak Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Ewelina Lisowska, Kasia Kowalska i Grzegorz Hyży. Wystąpi również jamajski artysta OMI, twórca hitu „Cheerleader”.

- Od wielu lat miejskie sylwestry cieszą się ogromnym powodzeniem. Zabawa w przestrzeni miasta stała się już tradycją i oczekiwanym wydarzeniem przez warszawiaków, ale nie tylko. Przyjeżdżają na niego także mieszkańcy sąsiednich miejscowości Mazowsza, a także z bardziej odległych miejsc z Polski – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m. st. Warszawy.

W ostatni wieczór roku, na placu Bankowym warszawiacy będą się bawić w rytmie przebojów muzyki rozrywkowej. Wśród artystów znajdą się: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel „Hula Hoop”. Imprezę poprowadzą prezenterzy TVN: Agnieszka Woźniak Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, a także Filip Chajzer. O choreografię widowiska zadbają Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

Miasto Stołeczne Warszawa zaprosi do strefy promocyjnej, która stanie przy wejściu na teren imprezy (od strony al. Solidarności). Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w fotobudce albo nagrać życzenia noworoczne dla swoich bliskich lub dla całej Warszawy i jej mieszkańców. Życzenia zostaną opublikowane na profilu m.st. Warszawy w mediach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie miasta (um.warszawa.pl). Dodatkowo atmosferę rozgrzeje herbata przygotowana z warszawskiej kranówki. Zabawa na placu Bankowym w Warszawie zacznie się o godzinie 19.00.

Na imprezie może pojawić nawet 35 tysięcy ludzi. Władze miasta liczą się z taką frekwencją. - To wielki organizacyjny projekt - mówi dyrektor Stołecznej Estrady, Andrzej Matusiak. Więcej na ten temat Michał Skolimowski:

CZYTAJ TEŻ: Sylwester 2017/2018 w Warszawie: imprezy, kluby, bary, restauracje, kina, teatry [ADRESY, CENY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany