Szok! Agentyńczyk ścigany przez Interpol ukrywał się na Podlasiu

i

Autor: shutterstock(2)

Dopadli go!

Szok! Agentyńczyk ścigany przez Interpol ukrywał się pod Sokołowem Podlaskim

2023-09-01 19:21

Szok, przestępca ścigany czerwoną notą Interpolu ukrywał się na Podlasiu! Policjanci z Kosowa Lackiego pod Sokołowem Podlaskim dostali informację, że jeden z mężczyzn może być poszukiwany, Okazało się, że 31-latek z Argentyny rzeczywiście był poszukiwany międzynarodowym listem gończym za poważne przestępstwa. Teraz czeka go ekstradycja.

Kosów Lacki. Argentyńczyk ścigany przez Interpol ukrywał się na Podlasiu

O sprawie poinformowała lokalna policja. - Sokołowscy policjanci pozyskali informację, że na terenie działania Posterunku Policji w Kosowie Lackim może przebywać Argentyńczyk, który może być poszukiwana przez organy ścigania – informuje st. sierż. Aleksandra Borkowska z policji w Sokołowie Podlaskim.

Informacje okazały się prawdziwe. - Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali 31-latka. Po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że mężczyzna posiada czerwoną notę Interpolu, za przestępstwa popełnione w ojczyźnie, w tym wymuszenia. Mężczyzna został przekazany do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Siedlcach. Czeka go ekstradycja – podsumowuje policjantka.

Ścigany przez Interpol

W marcu informowaliśmy na łamach "SE" o akcji zatrzymania 33-letniego obywatela Ukrainy, który też był poszukiwany przez Interpol. Zbieg ukrywał się w samym centrum Warszawy. W końcu wpadł w ręce środmiejskich policjantów. Więcej przeczyatszz TUTAJ

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany