Rozbił się i uciekł. W samochodzie zostawił dziecko. Był pijany i bez prawa jazdy

i

Autor: Tadeusz Mróz Rozbił się i uciekł. W samochodzie zostawił dziecko. Był pijany i bez prawa jazdy

Jak tak można?

Szok po Pruszkowem. Rozbił się i uciekł. W samochodzie zostawił dziecko. Był pijany i bez prawa jazdy

2023-05-23 21:26

Wstrząsające zdarzenie pod Pruszkowem. We wtorek, 23 maja, popołudniu we wsi Krosna-Wieś kierowca osobowego renault roztrzaskał się na kamiennym ogrodzeniu. Po wypadku uciekł zostawiając w pojeździe dziecko! Z samochodu wybiegła też 16-latka z 2-letnim maleństwem. Potem kierowca wrócił. Okazało się, że był kompletnie pijany.

Roztrzaskał auto pod Pruszkowem i uciekł. Zostawił w środku dziecko

Szokujący incydent na drodze wydarzył się około godz. 14. Gdy na miejsce przyjechały służby, w samochodzie zastały ok. 7-letniego chłopca. Po kierowcy nie było ani śladu. Jego pojazd roztrzaskał ogrodzenie. Policjanci wkrótce zatrzymali 16-latkę z 2-letnim maleństwem na rękach. Okazało się, że też uciekła z samochodu. Po jakimś czasie znalazł się kierowca. Jak ustalił reporter „Super Expressu” mężczyzna wydmuchał 2 promile alkoholu. Jakby tego było mało, nie miał uprawnień do kierowania autem. Teraz został zatrzymany, a gdy wytrzeźwieje z pewnością usłyszy zarzuty.

Jak podaje portal TVN Warszawa pozostawionemu we wraku chłopcu nic się nie stało. Dziecko trafiło pod opiekę opiekuna prawnego. 16-latkę i 2-latka karetka pogotowia zabrała do szpitala. Nie wiadomo dlaczego nastolatka uciekła z miejsca wypadku.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być zaostrzone?
Nasi Partnerzy polecają