Szok! Rafał Trzaskowski znowu utrudni życie kierowcom na placu Zbawiciela!

2021-05-03 17:00 Norbert Amlicki
Zwężone ulice na placu zbawiciela
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Zwężone ulice na placu zbawiciela

Jedni tęsknili, inni modlili się żeby do tego doszło. Prośby jednych zostały wysłuchane. Pomysł z wykorzystaniem jezdni na placu Zbawiciela powraca! W zeszłym roku zwężenie jezdni było wprowadzone jako pilotaż, i według prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego został on przyjęty pozytywnie. Jednak głosy są mieszane.

Rok temu prezydent Rafał Trzaskowski postanowił przetestować nowy pomysł na placu zbawiciela. W tym roku zostanie to powtórzone. Na Facebooku Miasta Stołecznego Warszawy padło pytanie - Też tęsknicie za ogródkami na placu Zbawiciela? – opublikowali na swoim facebooku. Tak jak w zeszłym roku, powiększymy przestrzeń na ogródki dla knajp znajdujących się na placu. Za nami są już pierwsze ustalenia, żeby z letnią odsłoną Zbawixa ruszyć 3 czerwca - dodali.

NIE PRZEGAP: Szczepienia przeciw COVID-19 bez rejestracji! Szybka szczepionka w majówkę. Nowy punkt w Warszawie na pl. Bankowym

Odpowiedzi w komentarzach na to pytanie były przeróżne. Mieszkańcy najbardziej ucieszyli się z tego, że wszystko wraca do normalności po covid-19. Ale nie zabrakło negatywnych komentarzy. - Znowu falochrony? Nie zrozumieliście, że my ich zwyczajnie nie chcemy? Abstrahując że tam nikt nie siedział. Normalnie ubaw po pachy... – skomentował internauta.

W zeszłym roku miasto musiało sporo dopłacić, aby dokonać blokady, żeby zwiększyć przychody kilku prywatnym przedsiębiorcom – mówił przed rokiem wiceminister i radny miasta Błażej Poboży. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE