SZOK wśród spacerowiczów w Parku Skaryszewskim! Nie uwierzysz jakie zwierzę po nim chodziło!

2020-05-14 11:21
Park Skaryszewski
Autor: Radek Bednarski Park Skaryszewski

Wielki, dorodny i zupełnie niezainteresowany ludźmi. Jakby spacerował po pustym lesie. Park na Pradze-Południe odwiedził nietypowy gość.

Park Skaryszewski to popularne miejsce spacerów warszawiaków nie tylko z Pragi-Południe. Położony tuż przy Stadionie Narodowym, jest ulubionym miejscem aktywnego wypoczynku wielu mieszkańców stolicy. Spacerowicze przyzwyczajeni są do towarzystwa wiewiórek, które zachowują się niemal jak oswojone. Zdarza się nawet, że same wskakują na ludzi, od których dostają orzechy. Ale w czwartek park odwiedził wyjątkowy zwierzak. Wielki, dostojny łoś spacerował sobie alejkami jakby nigdy nic. Tu skubnął, tam skubnął. Niewiele robił sobie z obecności ludzi, którzy na widok łosia w parku, robili wielkie oczy. Cóż, widocznie łoś też docenił jeden z ulubionych parków warszawiaków. 

Gdy warszawiacy siedzą w domach, ONE wychodzą na ulice [WIDEO]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 13 V (goście: Czarnecki, Hamankiewicz)

RUNĄŁ ogromny, 200-letni buk w Ogrodzie Botanicznym! WIELKA STRATA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE