SEKUNDY GROZY

Szokujące sceny przy siedzibie Polsatu w Warszawie. Mężczyzna przyciągnął uwagę wszystkich przechodniów

2023-02-23 16:15

Chwilę po południu przy ul. Ostrobramskiej zaroiło się od służb ratowniczych. Pod siedzibą Polsatu pojawiła się między innymi policja i straż pożarna. Co się stało? Jak się okazało, pewien mężczyzna, który uprawia „urban climbing” stwierdził, że chciałbym zdobyć szczyt wieżowca stojącego przy ulicy pod numerem 77. Śmiałek został aresztowany i sprowadzony na dół.

Warszawa, Praga-Południe. Policjanci ściągali z szesnastego piętra mężczyznę wspinającego się na budynek Polsatu

Sekundy grozy, istna masakra! Na dach siedziby Polsatu przy ul. Ostrobramskiej 77 w Warszawie wspinał się mężczyzna. W ciągu paru chwil pod budynkiem zaroiło się od służb ratowniczych, piesi zatrzymywali się, nagrywali, robili zdjęcia i oglądali śmiałka, który pokonywał kolejne piętra.

Po elewacji budynku wspinał się mężczyzna. Jak twierdził, jest jednym z mężczyzn, którzy wyznaczają sobie kolejne wyzwania i budynek przy ul. Ostrobramskiej był kolejnym na jego liście. Zszedł samodzielnie, udało mu się wspiąć na szesnaste piętro. Na miejscu interweniowali policjanci – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” podinsp. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

Na miejscu pojawiła się również straż pożarna, która zabezpieczyła teren, w razie katastrofy, która mogła wydarzyć się w każdej sekundzie!

Chłopak z Mokotowa wspiął się na Varso Tower. Dwóch Francuzów weszło na Marriotta

To nie pierwszy raz kiedy „urban climberzy” próbują udowodnić światu niemożliwe. Na liście śmiałków o nerwach ze stali znajduje się chociaż Youtuber, MoKOTowski, który w marcu dwa lata temu wdrapał się na dźwig Varso Tower.

Chłopak z Mokotowa bez żadnego zabezpieczenia wspiął się na sam szczyt dźwigu i opublikował film z tego bezmyślnego wyczynu.

A zaledwie rok temu informowaliśmy was o tym, jak dwóch śmiałków z Francji weszło bez jakichkolwiek zabezpieczeń na 140-metrowy budynek Hotelu Marriott. Do dzisiaj w sieci można obejrzeć film z tego przerażającego zdarzenia!

Sonda
Czy oglądałeś zawody we wspinaczce sportowej?
Nasi Partnerzy polecają