Wszedł na dźwig na budowie Varso Tower

i

Autor: SE Screen youtube/MoKOTowski

Youtuber zrobił coś bezmyślnego. Pokazał szokujący film. Wspiął się kilkaset metrów nad Warszawą

2021-03-10 6:24

Ten wybryk skończy się nieciekawie dla tego chłopaka. Youtuber MoKOTowski niepostrzeżenie wdrapał się na dźwig najwyższego wieżowca w Polsce i Unii Europejskiej. Varso Tower ma ponad 310 metrów. Chłopak z Mokotowa bez żadnego zabezpieczenia wspiął się na sam szczyt dźwigu i opublikował film z tego bezmyślnego wyczynu. Jest w tej sprawie zawiadomienie na policję, komenda na Śródmieściu szuka Youtubera.

Nielegalny wybryk

Nie powtarzajcie tego, co wyprawia youtuber MoKOTowski. Mężczyzna wspina się na wysokie budynki. Robi to, bo „Gdy adrenaliny brak, życie traci smak” – tak nazwał swój pierwszy filmik na Youtubie. MoKOTowski wrzuca filmiki ze wspinaczek od 2018 roku. Jak sam to nazwał: wspina się 50 metrów ponad rozsądkiem. Teraz za takie smakowanie życia może usłyszeć zarzuty.

NIE PRZEGAP: Warszawa upamiętni Jana Lityńskiego w niezwykłym miejscu. To pomysł Trzaskowskiego

Nielegalne marzenie

Na początku marca chłopak postanowił spełnić swoje nietypowe i nielegalne marzenie. MoKOTowski bez żadnego zabezpieczenia wspiął się na dźwig najwyższego wieżowca w Polsce oraz Unii Europejskiej - Varso Tower, który mierzy aż 310 m. Film jest dla ludzi o mocnych nerwach. W osłupienie może wprawić widok, kiedy na ogromnej wysokości chłopak, jak gdyby nigdy nic wiąże sobie sznurowadła komentując przy tym, że to może być jego najtrudniejsza wspinaczka w życiu. - Nie patrzę w górę, nie patrzę w dół, tylko się wspinam - komentuje MoKOTowski swoją wspinaczkę zachowując przy tym pełen spokój.

Urban climbing

MoKOTowski uprawia tak zwany Urban climbing albo Buildering czyli wspinaczka na elewacje budynków, murki, mosty, pomniki, ruiny, fortyfikacje i inne konstrukcje, których pierwotnym przeznaczeniem nie jest wspinanie. Buildering powstał w wyniku zapotrzebowania na obiekty wspinaczkowe w okolicach ubogich zarówno w skały, jak i sztuczne ścianki wspinaczkowe. Prawie zawsze jest nielegalny, aczkolwiek, z braku odpowiednich regulacji prawnych, nielegalność nie jest równoznaczna z karalnością.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany