Szokujące słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna. Tak powiedział o królowej Elżbiecie II!

i

Autor: EAST NEWS, ARCHIWUM PRYWATNE Szokujące słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna. Tak powiedział o królowej Elżbiecie II!

PODKOWA LEŚNA

Szokujące słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna. Tak powiedział o królowej Elżbiecie II!

2022-09-13 9:08

W czwartek (8 września) cały świat obiegła wstrząsająca informacja o śmierci Elżbiety II. Brytyjska królowa zasiadała na tronie od 1952 roku, w dniu śmierci miała 96 lat. Tego samego dnia odbyła się kolejna sesja Rady Miasta Podkowa Leśna, podczas której padły SZOKUJĄCE SŁOWA przewodniczącego Michała Gołąba. Nie uwierzycie, jak zareagował na śmierć Elżbiety II!

Nie żyje królowa Elżbieta II. Słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna szokują!

Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II nie żyje. O śmierci brytyjskiej monarchini poinformowano w czwartek (8 września) za pośrednictwem Twittera. Stan panującej 70 lat królowej pogorszył się w środę (7 września). Do szkockiej rezydencji przybyli przedstawiciele rodziny królewskiej - jej syn Karol z żoną Kamilą, bracia Karola książę Andrzej i Edward oraz jego siostra księżna Anna, a także wnukowie królowej książę William i Harry.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Królowa Elżbieta II nie żyje. Poruszające słowa Rafała Trzaskowskiego. "Koniec epoki"

Tego samego dnia odbyła się również kolejna sesja Rady Miasta Podkowa Leśna. W pewnym momencie do przewodniczącego Michała Gołąba podszedł Wojciech Żółtowski. Radny przekazał wstrząsające informacje o śmierci królowej Elżbiety II. Reakcja przewodniczącego na tę wiadomość może szokować!

Szokujące słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna. Tak powiedział o królowej Elżbiecie II!

Podkowa Leśna. Michał Gołąb powiedział TO podczas sesji Rady Miasta!

Z ust przewodniczącego Michała Gołąba padł jedynie krótki komunikat. – Informacja z ostatniej chwili. Nie żyje królowa Elżbieta. No ale należało się spodziewać, już umierała ostatnie 15 lat, także… – powiedział, nie kończąc swojej wypowiedzi, po czym wziął głęboki oddech i wrócił do prowadzenia obrad sesji.

Próbowaliśmy skontaktować się z Arturem Tusińskim, burmistrzem Podkowy Leśnej, który siedział obok przewodniczącego Michała Gołąba. W urzędzie usłyszeliśmy, że włodarz miasta wyjechał w delegacje i wróci dopiero pod koniec września, co wydawało nam się niemożliwe.

Odezwaliśmy się do burmistrza w mediach społecznościowych. Niemalże natychmiast otrzymaliśmy odpowiedź. – Nie mam zwyczaju opiniować cudzych wypowiedzi, niezwiązanych z miastem – powiedział Tusiński.

ZOBACZ TEŻ: Król Karol III. Syn Elżbiety II ma polskich przodków. Pochowani są na Starych Powązkach

Wypowiedź Michała Gołąba wstrząsnęła mieszkańcami Podkowy Leśnej. W mediach społecznościowych pojawiło się nawet nagranie z ostatniej rady, pod którym internauci nie szczędzili słów krytyki. – Myślę, że wszyscy mogli spodziewać się odrobiny wyczucia i kultury osobistej – przekazała jedna internautka.

Tu chodzi o pewien poziom i klasę, której powinniśmy wymagać od siebie, a tym bardziej od swoich przedstawicieli pełniących funkcje publiczne. Jeśli radny, który wypowiada się w ten sposób, w niedalekiej przyszłości sam umrze, to jak obwieści to Rada Miejska? – napisała kolejna osoba.

Sonda
Czy słowa przewodniczącego były na miejscu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany