Ta Gwiazdka ma być radosna! SE i władze Bemowa spełnią dziecięce marzenia

2021-11-23 8:56
Ta Gwiazdka ma być radosna! SE i władze Bemowa spełnią dziecięce marzenia
Autor: materiały prasowe Ta Gwiazdka ma być radosna! SE i władze Bemowa spełnią dziecięce marzenia

W akcji „Gwiazdkowe Marzenie” na maluchy z całej Warszawy czeka mnóstwo wymarzonych świątecznych prezentów. Wystarczy napisać list do Mikołaja. My wybierzemy i nagrodzimy te najpiękniejsze, najbardziej szczere i wzruszające.

Ta Gwiazdka ma być radosna! - tak zdecydowaliśmy, rozpoczynając akcję „Gwiazdkowe Marzenie”. Chcemy nieść tę radość, obdarowując dzieci, bo ich uśmiech jest zawsze bezcenny. Bemowo, to jedna z dzielnic, które wspólnie z „Super Expressem” przygotują małym warszawiakom świąteczne prezenty. Burmistrz Bemowa namawia maluchy do uczestnictwa w zabawie. – Kochane Dzieci! Napiszcie do nas i podzielcie się z nami swoimi świątecznymi marzeniami.

- Czekamy na Wasze listy - zachęca Urszula Kierzkowska, burmistrz dzielnicy Bemowo. Opowiadała już o naszej akcji najmłodszym bemowianom. Niespodzianki pomagają nam w tym roku przygotowywać także władze Białołęki, Ursusa, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerzy – firma Oskroba i Unitop. Do świątecznej zabawy można się zgłaszać na stronie https://gwiazdkowemarzenie.se.pl. Tam znajdują się też formularze do wypełnienia przez rodziców małych autorów. 

Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE