Gwiazdkowe Marzenie. Napisz list do św. Mikołaja. Możesz wygrać nagrody!

2021-11-22 7:45
Gwiazdkowe Marzenie. Napisz list do św. Mikołaja. Możesz wygrać nagrody!
Autor: Marek Zieliński / Super Express Gwiazdkowe Marzenie. Napisz list do św. Mikołaja. Możesz wygrać nagrody!

Czy pandemia zmieniła jakoś marzenia dzieci? Czy listy, które otrzymywaliśmy od małych warszawiaków ponad dekadę temu, gdy zaczynaliśmy akcję "Gwiazdkowe Marzenie", różnią się zasadniczo od pisanych dziś? Tego się dowiemy, czytając wkrótce listy pisane w tym roku, w kolejnej edycji naszej świątecznej akcji, w której chcemy dać radość przed Świętami.

Gwiazdkowe Marzenie to akcja charytatywna "Super Expressu" i stołecznych włodarzy. Wraz z urzędem miasta i burmistrzami Bemowa, Białołęki, Ursusa, Ursynowa, Woli i Wilanowa oraz partnerami akcji - firmami Oskroba i Unitop przygotowujemy wspaniałe prezenty warszawskim dzieciom, które przyślą nam do redakcji piękne listy z opisanymi marzeniami. Szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej gwiazdkowemarzenie.se.pl

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami zabawy i do pisania listów. Mogą być okraszone kolorowymi rysunkami, pracami plastycznymi, a może nawet rzeźbami? Nie ograniczamy formy przedstawienia marzeń przez młodych autorów!

Na prace małych marzycieli czekamy do 3 grudnia. Niech to będą opowieści od serca. Drodzy rodzice, namawiajcie dzieci do pisania. Z takich listów naprawdę wiele można się dowiedzieć!

Tego jeszcze nie było! Nowe, e-papierowe rozkłady w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE