Makabra na Ursynowie. 16-latek runął z okna na domówce. Nie żyje

2021-11-21 13:54
16-latek wypadł z okna na Ursynowie
Autor: PIOTR PIWOWARSKI/ SUPER EXPRESS 16-latek wypadł z okna na Ursynowie

Sobotni wieczór zakończył się niewyobrażalną tragedią na Ursynowie. Koszmar rozegrał się podczas domówki zorganizowanej przy ul. Surowieckiego. Z okna bloku na trzecim piętrze wypadł 16-latek! Niestety, życia młodego chłopaka nie udało się uratować. Sprawę jego tragicznej śmierci bada policja pod nadzorem prokuratora.

Makabryczne zdarzenie miało miejsce w sobotni wieczór po godz. 21. W bloku przy ul. Surowieckiego na Ursynowie doszło do mrożącej krew w żyłach tragedii. 16-latek wypadł z okna na trzecim piętrze. Informację tę w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła Monika Nawrat z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

CZYTAJ NOWE FAKTY: 16-letni Jeremi przyjechał do Warszawy, by się zabić. Makabra na imprezie na Ursynowie

W chwili wstrząsającego wypadku w mieszkaniu trwała głośna impreza nastolatków. Na miejsce natychmiast wezwano odpowiednie służby. Niestety, życia chłopca nie udało się uratować. Szczegółowe przyczyny i okoliczności jego śmierci padają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy był to niezwykle tragiczny nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo czy zabójstwo. Wyjaśni to dopiero prowadzone śledztwo.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy tego typu wypadek na Ursynowie w ostatnim czasie. Na początku listopada pisaliśmy o tragedii przy ulicy Hirszfelda. Wówczas z okna na 11. piętrze bloku wypadł mężczyzna. Zginął na miejscu.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Rozkopali i zamknęli Marszałkowską. Duże utrudnienia w centrum Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE