Dramat na Ursynowie. Mężczyzna wyleciał z 11. piętra. Ciało leży na trawie

2021-11-03 12:25

Tragedia na warszawskim Ursynowie. W środę, 3 listopada, w godzinach przedpołudniowych przed jednym z bloków przy ulicy Hirszfelda stanął strażacki parawan i zaroiło się od służb ratunkowych. Według nieoficjalnych ustaleń Super Expressu, mężczyzna wypadł tam z 11. piętra bloku mieszkalnego. Poszkodowany nie przeżył upadku.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się około godziny 10:30 przy ulicy Hirszfelda na warszawskim Ursynowie. Mieszkańcy okolicznych bloków usłyszeli głośny huk. Kilka minut później na blokowisku pojawiły się służby ratunkowe - straż pożarna, policja i pogotowie. Ratownicy rozstawili parawan i przystąpili do akcji ratunkowej. 

Jak ustalili reporterzy Super Expressu, jeden z mieszkańców bloku przy ulicy Hirszfelda wypadł z okna na 11. piętrze bloku. Z impetem runął na ziemię. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować jego życia. Na miejscu nadal pracuje policja i prokuratura. Śledczy będą wyjaśniać dokładne okoliczności tragicznego zdarzenia. 

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 800 702 222, lub 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?
Groby znanych Polaków na Powązkach w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE