QUIZ. Ursynów to sypialnia? Nie żartuj! Pamiętacie te legendarne dla nocnego życia miejscówki?

2021-04-16 5:00
Ursynów
Autor: Robert Biskupski Ursynów

Niegdyś mówiło się, że Ursynów to tzw. "sypialnia Warszawy". Choć pandemia koronawirusa przetrzebiła prawie do cna lokale oferujące gościnę po 22, to w XXI wieku dzielnica ta oferowała wiele możliwości wszystkim fanom nocnego życia, którzy nie palili się do wyjazdu w centrum miasta. W poniższym teście przypomnimy najbardziej legendarne miejscówki. Komplet punktów? Tylko dla prawdziwych ursynowskich autochtonów!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE