Tajemnicza śmierć pod nocnym klubem w centrum. Zwłoki młodzieńca leżały na chodniku

2022-05-18 12:06
Zwłoki mężczyzny pod klubem nocnym na ul. Pankiewicza 4 w Warszawie.
Autor: Tadeusz Mróz Zwłoki mężczyzny pod klubem nocnym na ul. Pankiewicza 4 w Warszawie.

Groza w samym centrum Warszawy, na chodniku pod klubem nocnym leżały ludzkie zwłoki! Młody mężczyzna leżał bez znaku życia na ulicy. Do makabrycznego odkrycia doszło w środę (18 maja) nad ranem na ul. Pankiewicza 4. Na miejscu pracowała policja i prokuratura. Zlecono już przeprowadzenie sekcji zwłok denata, która wyjaśni przyczynę zgonu.

Makabrycznego odkrycia dokonał nad ranem przypadkowy świadek. Operator monitoringu z budynku po drugiej stronie ulicy zauważył o godzinie 4:15, że na chodniku pod klubem nocnym na ul. Pankiewicza 4 leży człowiek. Natychmiast wezwał więc karetkę pogotowia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejsce od razu przyjechała policja, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. - Na miejscu pracował prokurator. Możemy potwierdzić, że to zwłoki młodego obywatela Polski. Na razie nie znamy przyczyn jego zgonu – powiedział Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Klub nocny był tej nocy prawdopodobnie otwarty. Z informacji zamieszczonych w mediach społecznościowych klubu wynika, że miejsce czynne jest od wtorku do niedzieli do godziny 5 rano. Niestety nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami lokalu. Czy nieszczęśnik był tej nocy gościem ich przybytku?

Zwłoki pod centrum handlowym

W sobotę, 23 kwietnia chwilę przed godz. 12, pod centrum handlowym Promenada na Pradze-Południe znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce natychmiast wezwano policję. Mundurowi pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 76-latka.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Ukrył zwłoki w kanapie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE