Tak warszawiacy spędzą Sylwestra 2021!

i

Autor: Artur Hojny / Super Express Tak warszawiacy spędzą Sylwestra 2021!

Tak warszawiacy spędzą Sylwestra 2021! [SONDA]

2021-12-31 16:06

Sylwester, to tradycyjnie czas szampańskiej zabawy. Folgujemy sobie wtedy i hucznie witamy nowy rok. W domu, na prywatkach, w małym gronie przyjaciół. Pandemia wielu pokrzyżowała jednak plany. Ratusz nie zorganizuje w tym roku tradycyjnej zabawy dla mieszkańców stolicy, a drożyzna nie zachęca do szaleństw. Jak w tym roku będą bawili się warszawiacy?

Jak co roku tysiące warszawiaków oddadzą się szalonej zabawie. Niestety, pandemia mocno namieszała i tegoroczny sylwester nie będzie taki jak kiedyś. Wielu mieszkańców spędzi go w kameralnym gronie.

Niektórzy będą po prostu podziwiali przez okno fajerwerki. - Zostanę z niepełnosprawnym synem. Tak świętujemy od wielu lat - powiedziała nam pani Janina (71 l.), mieszkanka Pragi-Południe. Pan Ryszard (72 l.) ze Śródmieścia też zostanie w domu. - Panuje pandemia, więc spędzę tę noc odpowiedzialnie, czyli sam – powiedział. Inni jednak planują huczne prywatki! - Zaprosiłem 14 osób, będziemy jak co roku świetnie się bawić w sprawdzonym gronie - takie plany ma pan Benedykt (72 l.) z Mokotowa.

Nie wszyscy jednak mają zamiar zwracać uwagę na szalejącego koronawirusa i drożyznę. - Na zabawę pojadę ze swoją dziewczyną do Zakopanego. To modna „miejscówka” – powiedział nam Hubert (18 l.) z podwarszawskiej Kobyłki.

Jak warszawiacy spędzą sylwestra?

Tak warszawiacy spędzają sylwestra 2021

Jak noc sylwestrową ma zamiar spędzić wiceprezydent Warszawy? - Sylwestra spędzę wyjątkowo w domu, w kameralnym gronie. Co roku byłam na miejskiej zabawie, jednak zrezygnowaliśmy z niej z uwagi na pandemię - powiedziała Renata Kaznowska.

Sonda
Jak spędzasz Sylwestra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany