Tak wyglądają Powązki wieczorem. Zachwycające zdjęcia warszawskiej nekropolii

2021-11-01 21:03

Najsłynniejszy warszawski cmentarz, czyli Stare Powązki, to wyjątkowe miejsce. Zabytkowe grobowce zasłużonych osób, to prawdziwe perełki małej architektury. W wyjątkowy czas Wszystkich Świętych, groby rozświetlają tysiące zniczy, a ich światło nadaje im nieziemski wygląd. Sprawdź, jak 1 listopada 2021 roku wyglądały miejsca spoczynku wybitnych Polaków.

Wieczorny spacer wśród ożywionych światłem zniczy grobowców, to z pewnością niezwykłe doświadczenie. Wyjątkowy klimat w dniu Wszystkich Świętych zachęca rzesze warszawiaków do wybrania się po zmierzchu na przechadzkę. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na wędrówkę wśród zabytkowych nagrobków. Dla wszystkich osób, które 1 listopada 2021 roku ominął spacer po Starych Powązkach przygotowaliśmy specjalną galerię. Przepiękne fotografie oddają klimat zadumy nad ludzkim losem i z pewnością pomogą wczuć się w niezwykłą atmosferę tego wieczoru, gdy zmarli ożywają w naszej pamięci. Sprawdźmy więc, jak wyglądają tegoroczne mogiły zabytkowego cmentarza w Warszawie.

Sonda
Czy odwiedziłeś dziś groby swoich krewnych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE